Rüyada Yeşil Görmek, Yeşil Yılan Görmek, Yeşil Biber Görmek

Düşlerde görülen yeşil para mı murat mı demek? Rüyada yeşil görmek, yeşil yılan görmek, yeşil biber görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Yeşil Görmek

🙂 Rüya dilinde hayra yorulan en önemli renklerden biri­dir. Hayrınıza olacak işlere işaret eder. Muradınıza ereceğiniz anlamına gelir. Umumiyetle yeşil renk; murada ermekle, yükselişe işarettir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

😐 Rüyada yeşil yılan görmek size fenalık yapabilecek fakat dost gibi görünen birine işaret eder. Bu kişiye karşı çok dikkatli olmanız gerektiğine dair bir uyarıdır. Rüyada yılan görmenin önemli anlamı için BKZ.

Rüyada Yeşil Biber Görmek

🙂 Rüyasında yeşil biber gören, zor bir duruma düşmek­ten son anda kurtulur. Yeşil biber yemek, dostluğuna güvenilir bir insana işaret eder. Rüyada biber görmenin önemli anlamı için BKZ.

😐 Yeşil biber yemek, bir işle ilgili pişman­lık duymaktır. Yapacağınız işte ikilemde kalıp, seçeceğiniz tarafla ilgili pişman olacağınız anlamına gelir. Bir kimsenin rüyada yeşil biber yediğini gör­mesi; üzülüp kederlenmesine, fena bir haber almasına delâlet eder.

Rüyada Yeşil Elma Görmek

🙂 Bolluğu, kısmeti, aşkı ve başarıyı temsil eder. Rüyada yeşil elma yemek, mutluluk ve huzur dolu bir hayatın habercisidir. Rüyada yeşil elma görüp yemeniz, saadetinizin bir süre içinde artacağına, ruhsal bir döneme gireceğinize işarettir. Rüyada elma görmenin önemli anlamı için BKZ.

Rüyada Yeşil Zeytin Görmek

🙂 : Hayırlı bir kısmeti ve kazancı temsil eder. Özellikle yeşil zeytin, iyi bir gelire, mal mülk sahibi ol­maya yorulur. Rüyada yeşil zeytin yemek, yakında gelecek bir kazanca ve yükselmekle yorumlanır.

Rüyada Yeşil Fasulye Görmek

🙂 Rüyada yeşil fasulye görmek nasıl görülürse görülsün bollu­ğu, bereketi ve kısmeti temsil eder. Elinizin para göreceğine delalet eder.

Rüyada Yeşil Elbise Görmek

🙂 Yeşil elbise ululuktur. Yüce bir makama işaret eder. Rüyada yeşil elbise görmek, kişinin dünyadaki mutlu haline işarettir.

Rüyada Yeşil Erik Görmek

🙂 Mevsiminde görülen yeşil erik hayra delâlet eder. Yeşil erik huzura işarettir. Mevsiminde yenen yeşil erik muradınıza ereceğinize işaret eder.

😐 Rüyada görülen yeşil ve ekşi erik, hüzün ve gam ile ta­bir olunur. Rüyada yeşil erik görmek; bir kadının ve­ya çok yakın bir arkadaşınızın sadakatsizliğine uğrayacağınıza işa­rettir.

Rüyada Yeşil Üzüm Görmek

🙂 Alacağınız tatlı haberlere işaret eder. Faydanıza olacak işler anlamına gelir. Bir yerden alacağınız mutlu haberlere işaret eder.

😐 Rüyanızda olmamış, koruk halinde yeşil üzüm görmeniz üzüleceğiniz haberler alacağınıza işaret eder. Parasal anlamda sıkıntıya girebileceğiniz anlamına gelir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Yeşil renk görmek, din, ibadet ve Allah (cc)’a yakın olmaya işarettir. Aynı zamanda yeşil elbise görmek uzun zamandır beklenen müjdeli haberin geleceğine işarettir.”

Seyyid Süleyman: “Dini konulardaki samimiyete işaret eder. Yeşil bir hayvan görmek sizin bazı insanlara doğru yolu doğru işi göstereceğinize delalettir. Yeşil bir kıyafet görmek hayırlı bir haberin yaklaştığını müjdeler.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada yeşil görmenin psikanalizi: Doğayı temsil eden yeşil rengi görmeniz, son zamanlarda iç huzurunuzun bozulmuş olduğuna, herkesten uzak bir yerde bu huzura tekrar kavuşmak istediğinize işarettir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın