kotulukten koruyan dua-beladan koruyan belaya karsi dualar-hangileri-dertten-kederden sikintidan kurtaran-1001ruya

Beladan ve Kötülüklerden Korunma Duası

Belaya Karşı Koruyan Dua

Belalardan ve belaya karşı koruyan duanın Türkçesi: “Allâhü ekberu Allâhü eazzü min halkıhî cemiy’â Allâhü eazzü mimmâ ehâfü ve ahzer. Eûzü billâhellezî lâ ilahe illâ hüvel mümsiküs semâvâtis seb’ı en tekaa alel ardı bi iznihî min şerri abdike fülânin ve cünûdihî ve etbâıhî ve eşyâıh. Minel cinni vel ins. Allâhümme kün lî câran min şerrihim. Celle senâüke ve azze câruk Ve tebârakesmük Ve lâ ilâhe ğayruk.”

Beladan Korunma Duasının Faydası ve Fazileti: Efendimiz Aleyhisselam: “Kötülüğünden ve şerrinden çekindiğiniz kimseye karşı (bu duayı) okuyunuz” buyurmuşlardır. (İbni Ebi Şey be)

Beladan Korunma Duası Ne Zaman Nasıl Okunacak: Seni gücü ile ezmek isteyen zalimi tesirsiz hale getirmek için (41) gün “sadakatlabu” duayı (41) defa okuman yeterlidir. Ya vazgeçer, ya belasını bulur.

KÖTÜLÜKTEN KORUYAN DUA

“Bismillâhirrahmânirrahıym. Kul hüvellâhü ehad. Allâhüs samed. Lem yeli d ve lem yûled ve lem yektin lehû küfüven ehad. Kul eûzü bi rabbil felak. Min şerri mâ halak. Ve min şerri ğâsikın izâ vekab. Ve min şerrin neffâsâti fil ukad. Ve min şerri hâsidin izâ hased. Kul eûzü bi rabbin nâs. Melikin nâs İlâhin nâs Min şerril vesvâsil hannâs. Ellezî yüvesvisü fî sudûrin nâs. Minel cinneti ven nâs.”

Kötülüklerden Korunma Duasının Faydası ve Fazileti: Efendimiz (s.a.v.) buyuruyorlar: Sabah ve akşamları üçer defa bu sureleri okursan her türlü kötülükten seni muhafaza ederler.”

Kötülüklerden Korunma Duası Ne Zaman Nasıl Okunacak: Zamanımızın fesadından korunmayı arzu edersen bu mübarek sureleri sabah ve akşamları üç defa oku. Allah’a tevekkül et. Böylece her türlü fenalıktan korunmuş olursun. “En kötü insan; yalnız başına yiyen, kimseye yardım etmeyen, çalıştırdıklanna zulmedendir.”

Beladan ve Kötülüklerden Korunma Duası konusunda 4 mesaj

 1. rüyamda kaşlarım çok uzamıştı. yukarı doğru taraken üst kısımları kesmem gerektiğini içimden geçiriyordum parmağımla dokunduğumda hepsi elimle geldi başta kaşlarımın olmadığını sandım sonra kalan kaşların daha güzel durduğunu farkettim dökülen kaşlarım kestiğim saçlar gibiydi lavabonun üstünde onlara bakıyordum

  1. Rüya Yorumcusu

   Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Çok zor bir işi üzerinize alıp kolaylıkla başaracağınıza, önemli konuda tarafsız karar vermenizin çok daha fazla gerekli olduğuna işarettir…

  1. Rüya Yorumcusu

   Havva Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Kazanacağınız parayla iyice güçleneceğinize, her yerde mutluluk ve itibar kazanacağınıza, güçlükleri kolaylıkla yenmeye işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!