Rüyada Karda Kaymak, Kaydıraktan Kaymak, Buzda Kaymak

Rüyalarda görülen kaymak; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada karda kaymak, kaydıraktan kaymak farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Karda Kaymak

🙂 Rüyada karda kaymak; iş hayatınızda başarı  kazanıp, gelirinizin artacağına, kısa bir yolculuğa çıkıp, sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza işarettir. İçinde bulunduğunuz zor durumdan hiç tanımadığınız birinin yardımıyla çıkacağınıza işarettir.

😐 Rüyada karda kaymak başarısızlık demektir. Aile arasında bir konudan dolayı münakaşa edip aranıza dargınlığın gireceğine, yakınlarınızla aranızın açılacağına, bundan üzüntü duyacağınıza işarettir.

Rüyada Kaydıraktan Kaymak

🙂 Rüyada kaydıraktan kaymak; alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine işaret eder. Ayrıca sakin bir hayat arzunuza da kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada Buzda Kaymak

🙂 Rüyada buzda kaymak; sevinçli ve tez habere işarettir. Aynı zamanda mesut günlerin yakın olduğuna işarettir. Rüyada buzda kaydığını gören kimse, kötü bir dönemi şan­sının da yardımıyla başarısızlığa uğramadan atlatır.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Ayağının kayıp düştüğünü görmek bir belaya uğramaya, kayıp da düşmediğini görmekse üzüntü ve kedere delalet eder. Ayağının kaydığını görmede hayır yoktur. Düşüp düşme­mek aynıdır,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada kaymak görmenin psikanalizi: Rüyamızda ayağımızın kaydığını ve düştüğümüzü gör­memiz, özgüvenimizin zedelendiğini belirtir. Rüyada yüksek bir yerden düşmek, kendine güven ek­sikliğinin dışavurumudur. Çoğu kez, içinde bulunduğumuz konu­ma ilişkin bir tehdit unsurunun varlığına dikkatimizi çeker. Düşen birini görmek, o kişiden (ya da onun temsil ettiği değerlerden) kurtulma isteğimizi ifade eder. Yüksekten üzerimize düşen bir şey­ler (sözgelimi, yamaçtan yuvarlanan kayalar) görmek, tehlike duy­gusunun varlığının altını çizer.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada Karda Kaymak, Kaydıraktan Kaymak, Buzda Kaymak” üzerine 2 yorum

  1. İyi günler ben bir kurs evinin üst katındayım alt kata inmek için merdivenlere doğru yürüdüm yanımda hocam merdiven değil de kaydırak vardı inmek için kaydım birileri yemek yiyordu

    Yanıtla
    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Çok büyük zorlukların üstesinden gelerek ve karşınıza çıkan sıkıntılardan kurtulup başarılı olmaya, hayatı çok huzurlu yaşamaya işarettir…

Yorum yapın