Rüyada Pırlanta Görmek, Pırlanta Yüzük Takmak, Pırlanta Yüzük Görmek

Düşlerde görülen pırlanta evlilik mi nişan mı? Rüyada pırlanta görmek, pırlanta yüzük takmak, pırlanta yüzük görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Pırlanta Görmek

🙂 Evliliği, aşkı, mutluluğu, şansı ve başarıyı temsil eder. Parlak ve kusursuz bir pırlanta, bekarlar için uyumlu ve mutlu bir evlilik; evliler içinse huzurlu bir yuva ve hayırlı bir evlat anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda iş hayatınızda önemli bir konuma gelerek kazancınızı artıracağınıza da işaret eder. Rüyasında pırlanta sattığını gören kimse, sıkıntılarından kurtu­lur. Pırlanta yuttuğunu görense, çok çalışmasına gerek kalma­dan birden zenginleşir ve her bakımdan mutlu olacağı bir ya­şantıya kavuşur. Rüyada görülen mücevherin önemli anlamını öğrenmek için▶ BKZ.

Rüyada Pırlanta Yüzük Takmak

🙂 Rüyada pırlanta yüzük veya başka bir takı taktığını gören bekâr ise evlenir. Evli bir kimsenin pırlanta yüzük taktığını görmesi, halinin iyi olmasına ve kendin­den emin olmaya işaret eder.

Rüyada Pırlanta Yüzük Takmak

🙂 Rüyada pırlantadan yapılmış herhangi bir eş­ya görmek; çok güzel ve zevkli bir hediye alacağınıza işarettir. Bulunduğunuz ortama, bilginiz ve kültür biri­kiminiz yüzünden fazla geleceğinize ya da kazancınızın hayli fazla olmasın­dan ötürü yaşam standardınızın çevrenizdekilere göre oldukça üst düzeyde olacağına işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Ebu Sait El Vaiz: “Rüyanızda pırlanta gördüyseniz hoşunuza gidecek çok güzel bir hediye alacağınıza, tanıştığınız bir kimse ile hoşça vakit geçireceğinize işarettir.”

Kirmani: “Rüyada görülen pırlanta, boş işlerle uğraşan ve insanlara hava atan, lüzumsuz bir kimseye işaret eder. Bir çok pırlantası olduğunu görmek, fakirliğe düşmeye işaret eder.”

Nablusi: “Rüyasında pırlanta topladığını görense, doymak bil­mez para hırsının kurbanı olur. Damarlı ya da kusurlu pırlanta ise, sorunlara, engellere ve hatalara delalettir.”

İsmail El Eş’as: “Pırlanta bulmak ya da kaybetmek genelde tam tersine yorumlanır. Yani pırlanta bulduğunu gören değerli bir şeyini kaybeder; kaybettiğini görense çok sevineceği bir şeye sahip olur.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada pırlanta görmenin psikanalizi: İnsan hırsları ve açgözlülüğü; aynı zamanda, sertliği ve dayanıklılığı vurgular. Bazı kişilerde ise içinizdeki istek ve arzularınızın dışavurumunu simgeler.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın