Rüyada Kurşun Görmek, Kurşun Yemek

Rüyalarda görülen kurşun; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya beklediğiniz müjdeli haber mi demek. Rüyada kurşun görmek, kurşun yemek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Kurşun Görmek

🙂 Rüyada silâh kurşunu görmeniz, başarı oranı­nızın günden güne artacağına, iş ve mevki sahibi iseniz, yükselme imkânı kavuşacağınıza alâmettir. Parayı temsil eder. Ancak bu para, ya bir çalışma sonucunda ya da bir engeli aştıktan sonra ele geçecektir. Rüyada kurşun görmek; mal ve menfaate işaret eder.

Rüyada Kurşun Yemek

🙂 Rü­yada kurşun yediğini gören kimse, çok çalışmaktan kaynak­lanan yorgunluğunu unutturacak büyüklükte bir para kazanır. Bu rüyayı gören, pa­rasına para katar. Rüyada kurşun yemek uzun süredir beklediği güzel haberi alır. Rüyada tabanca görmenin önemli anlamını öğrenmek için BKZ.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Cafer Sadık(r.a.): “Kurşun görmek üç türlü yorumlanır,” demiştir: Men­faat, hizmetkar, ev eşyası. Kurşun erittiğini görmek, halkın kurşun işinde çalışması, geçimini kur­şundan sağlaması anlamına gelir. Külçe halinde kurşun bulan mal alır. Kurşun erittiğini gören kazancı bol bir işte çalışır. Çeşitli eşyalar, yükler ve denkler arasında kur­şun görmek çok mal ve servetle tabir olunur,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada kurşun görmenin psikanalizi: Bir metal olarak kurşun ağırlığın, yükümlülüklerin ve genellikle de maddiyatçı eğilimlerin simgesidir. Kurşun döktürdüğünü görmekse, bize zarar vereceğinden korktuğu­muz dış unsurlara karşı korunma isteğimizi vurgular.

Anonim Rüya Yorumları

  • Rüyada kurşun atıp hedefe isabet ettir­mek; uğurlu habere, hedefi şaşırtmak aksine işarettir.
  • Rüyasında kurşun döktürdüğünü gören kimse, nazara uğradığına dair uyarılır. İşlerinin son zamanlar­da yolunda gitmemesinin nedeni de bu olabilir.
  • Kurşun erittiğini gören kimse fayda ve ka­zanç elde edeceği bir işe girişir.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın