Rüyada Kedi Kovalamak, Fare Kovalamak, Birini Kovalamak

Rüyalarda kedi kovaladığını görmek; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Düşte kedi kovalamak , birini kovalamak farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Kedi Kovalamak

🙂 Rüyada kedi kovaladığını gö­ren kimse, gerçeklerden kaçıyor ya da başına gelenlere ta­hammül edemiyordur. Bu rüya yenilgiyi baştan kabul ettiğini­zi de anlatır. Rüyada kedi kovalamak, çok sevinçli ve hayırlı bir rüya olarak nitelendirilir ki, bütün arzularınızın kısa zamanda gerçekleşeceğine delalettir. Rüyada kedi görmenin önemli anlamını öğrenmek için BKZ.

rüyada kedi

Rüyada Birini Kovalamak

🙂 Birini kovalamak, sorunlar karşısında yılmadığınıza işaret eder. Bu rüya, her alanda büyük başarılar elde edeceğinizi işaretler. Rüyada birini kovalamak, rüyayı gören memursa bir derece terfi eder, tüccarsa kazancı artar.

Rüyada Köpek Kovalamak

🙂 Rüyada köpek kovalamak, alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine işaret eder. Ayrıca sakin bir hayat arzunuza da kavuşacağınıza delalet eder. Rüyada köpek kovalamak, eski güzel günlerinizi tekrar ihya etmek fırsatını elde edeceğinize işarettir. Rüyada köpek görmenin önemli anlamını öğrenmek için BKZ.

Rüyada Hırsız Kovalamak

🙂 Rüyada hırsız kovalamak, tren ile bir seyahate çıkacağınıza, bu yolculuktan biraz canınız sıkkın olarak döneceğinize işarettir. Bu rüya, içinde bulunduğunuz zor durumdan hiç tanımadığınız birinin yardımıyla çıkacağınıza işarettir.

Rüyada Yılan Kovalamak

🙂 Rüyada yılan kovalamak, hayatta hiçbir zaman sırtınızın yere gelmeyeceğine ve yoksulluk çekmeyeceğinize işaret sayılır. Ayrıca, mesut bir aşk hayatı yaşayacağınıza ve seyahate çıkacağınıza işarettir. Rüyada yılan görmenin önemli anlamını öğrenmek için BKZ.

Rüyada Fare Kovalamak

🙂 Rüyada fare kovalamak, iş hayatınızda başarı  kazanıp, gelirinizin artacağına, kısa bir yolculuğa çıkıp, sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza işarettir. Ayrıca, uzak bir yerden hayırlı haber ve hediyeler alacağınıza işarettir. Rüyada fare görmenin önemli anlamını öğrenmek için BKZ.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Mantıksızca hareketlerinizden dolayı, hem kendinizi, hem de başkalarını kötü durumlara sokacağınıza, bu yüzden bir süre zarar ziyana gireceğinize işarettir,” demiştir.

Ebu Sait El Vaiz: “Sıkıntıya girdiğiniz bir durumdan sizi bir yakınınızın kurtaracağına, onun nasihatlerini dinlediğiniz takdirde kolaylıkla bu zor durumdan kurtulabileceğinize işarettir,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada kovalama görmenin psikanalizi: Gereğinden fazla sorumluluk üstlenmek ve bu yükün altında ezilmek durumuna karşı bir uyarı niteliği taşır.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın