Rüyada Terlik Görmek, Terlik Giymek, Beyaz Terlik Görmek

Düşlerde görülen terlik ev mi, huzur mu demek? Rüyada terlik görmek, terlik giymek, beyaz terlik giymek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Terlik Görmek

🙂 Rüyasında terlik gören kimse, fayda sağlayacak bir işle ilgilenir. Rüyasında terlik gören evli bir kadın, eşiyle ilgili bir sevinç yaşar. Bekar bayanlar için bu rüya, evlilik töreni yani nikah, düğün anlamına gelebilir. Rüyada terlik görmek yeni bir işe veya memuriyete delâ­let eder. Bir yakınınızın sizi sıkıntılı bir durumdan kurtaracağına işarettir. Terliğin ayaktan çıkması, sıkıntının geçmesidir. Rüyasında yeni bir terlik alıp giymediğini gören kimse, fayda sağlayacak bir işle ilgilenir.

😐 Ufak tefek sıkıntılar, kuruntular ve endişeler olarak yorumlanır. Bunların sizi bir süre üzeceğine işarettir. Bu konular üzerine fazla düşünmemeniz gerektiğine dair bir uyarıdır.

Rüyada Terlik Giymek

😐 Rüyada terlik giymek; hastalık ve sıkıntıya yo­rumlanır. Bir müddet devam edecek olan sorunlara işaret eder. Bu sorunların sizi üzeceğine, yoracağına bu sebepten kendinize dikkat etmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada Beyaz Terlik Giymek

🙂 Rüyada beyaz terlik görmek evli kadınlar için eşle ilgili alınacak güzel bir habere, bekar kadınlar için ise evliliğe işaret eder. Beyaz terlik görmek hanede huzur bulmaya, mutluluk içerisinde yaşamaya işarettir.

Rüyada Terlik Kaybetmek

🙂 Rüyada terlik kaybetmek bir sıkıntıdan kurtulmak demektir. Giydiğiniz terliğin kaybolduğunu gördüyseniz bir dertten kurtulacaksınız demektir. Uzun süredir kafanızı kurcalayan bir durum çözüme kavuşacak demektir. Bu sayede bir nebze de olsa rahatlayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Terlik Almak

🙂 Rüyada terlik almak misafir ağırlamaya işaret eder. Eve bir gelin geleceğine, düğüne, evden bir gelin çıkacağına işarettir. Düğünün size ve ailenize iyi geleceğine işarettir.

Rüyada Kırmızı Terlik Görmek

🙂 Rüyada kırmızı terlik görmek şans demektir. Şansınızın yaver gideceğine işarettir. Rüyada kırmızı bir terlik görmek rüyanızın çıkacağına işarettir. Tutkulu bir aşka işarettir.

Rüyada Pembe Terlik Görmek

🙂 Rüyada pembe terlik görmek güzel duygulara işarettir. Aşka ve iyiliğe işaret eder. Rüyada pembe terlik gören kişi belli bir süre sonra güzel duygularla çevrelenir.

Rüyada Terlik Aramak

😐 Rüyada terlik aramak kıymet verilen bir şeyi kaybetmeye işarettir. Bu bir eşya ya da kıymetli bir şey olabilir. Kaybolacak bu eşyanın sizin için kıymetli olduğuna, dalgınlıklara karşı dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Eğer terlik kırık, yırtık ve eskiyse bunlar dul kadınlardır. Terlikle yürürken birinin ayağından çıktığı­nı ve tek terlikle kaydığını gören, erkek kardeş, kız kardeş veya ortağın­dan ayrılır, ya eşini boşar ya kölesini satar ya da bunlardan biri ölür.”

İsmail El Eş’as: “Terliklerinin kaybolduğunu veya bir kuyuya düştüğünü, sonradan da bulunduğunu görmek, aile ve akrabalarından bir kadınla aralarında dar­gınlık veya ayrılık olacağına, sonradan ise aralarının düzeleceğine işaret­tir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada terlik görmenin psikanalizi: Rüyada terlik görmek ev içerisindeki duruma, rahatlık anlayışınıza işaret eder. Kafanızı boşaltmak, rahatlamak istiyor olabilirsiniz. Bulunduğunuz yerden uzaklaşmak, daha rahat ve özgür olabileceğiniz yerlere gitmek istiyor olabilirsiniz.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın