Rüyada Tepsi Görmek, Tepsi Tepsi Baklava Görmek

Düşlerde görülen tepsi görmek evlilik mi, iyilik mi demek? Rüyada tepsi görmek, tepsi tepsi baklava görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Tepsi Görmek

🙂 Mutluluk yaşatacak büyüklükte hayırlı bir kısmete işa­rettir. Temiz ve parlak bir tepsi, kısmetin yol açacağı büyük başarıları işaret eder. Özellikle rüyasında yeni bir tepsi aldığını gören kimse, kendine parlak bir gelecek hazırlar. Rüyada tepsi görmek: yeni bir hizmetçi alacağı­nıza veya bir dostunuzun büyük bir iyilik göreceğinize işarettir. Tepsi rüyası, hizmetçi şeklinde yorumlanır. Tepsi satın almak, bekar kimse için bu rüya, saliha bir hanımla evlenmek olarak tabir olunur.

😐 Rüyada eski, pis veya lekeli bir tepsi görmek iyi değildir. Hayal kırıklığına, iş hayatında başınıza gelebilecek bazı sorunlara işaret eder. Hizmetkarlarınızın size sıkıntı yaratabileceğine işarettir. Tepsisini kaybettiğini gören bir şeyini kaybeder. Tepsiyi kırıldığını görenin eşi hastalanır.

Rüyada Tepsi Tepsi Baklava Görmek

🙂 Rüyada tepsi tepsi baklava görmek parayı, şansı ve tatlı sözü temsil eder. Bir tepsi baklava, her konuda şansınızın artacağına işaret eder. Güzel teklifler, ilginç rastlantılar söz konusudur. Rüyasında tepsi tepsi baklava satın alan, çevresinin övgüsünü kazanır. Güzel sözler işitir. Bekarlar için bu rüyanın anlamı, tatlı sözleriyle gönlünüzü fethedecek biriyle tanışmaktır.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İbn-i Şirin: “Tepsi rüyası hizmetkarlara ve cariyelere işarettir. Tepsi temiz, yeni ve parlaksa o hademe veya cariye güzel; eğer kirli, lekeli ve eskiyse o hizmetkar veya cariye de çirkin olur.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada tepsi görmenin psikanalizi: Düşlerde boş ve parlak madenden bir tepsi, özellikle daire biçimli tepsiler, geleceğe ilişkin sezgilerinizin bir yansıması olarak değerlendirilir. Birilerine sunulmak üzere kadeh, bardak ya da ta­baklarla dolu olarak hazırlanmış bir tepsi, sosyal ilişkilerdeki uyum ve hareketliliğe gönderme yapar niteliktedir. Kirli kaplarla dolu bir tepsiyse, gelecek dönemlerde belirecek engel ve sorunlara işaret eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın