Rüyada Yaprak Görmek, Yeşil Yaprak Görmek, Yaprak Toplamak

Düşlerde görülen yaprak mal mı ev mi demek? Rüyada yaprak görmek, yeşil yaprak görmek, yaprak toplamak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Yaprak Görmek

🙂 Umut bağladığınız bir işin olumlu sonuçlanacağına işarettir. Rüyada yaprak görmek; sevgilinize veya yakın­larınıza muhabbetinizin artacağına işaret sayılır. Rüyada yaprağı yerde görmek; bütün tasarılarınızın arzularınıza göre gerçek­leşeceğine işaret eder.

😐 Ancak kuru bir yaprak, ha­yal kırıklığı olarak yorumlanır. Rüyada kuru yaprak görmek beklediğiniz müjdeli haberin gecikeceğine veya hiç gelmeyeceğine işarettir.

Rüyada Yeşil Yaprak Görmek

🙂 Sağlığını­zın yerinde olduğuna, yakında kazancı bol bir işe gireceğinize işarettir. İşlerinizin iyiye gideceğine işaret eder. Umudunuzu kaybetmeyeceğinize işaret eder.

Rüyada Yaprak Toplamak

🙂 Yakın zamanda kazançlı bir işle uğraşılacağını gösterir. Topladığınız yaprak sayısınca para kazanacağınızı işaret eder. Rüyasında yaprak topladığını gören kimse, mu­radına ereceğinin müjdesini alır.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada görülen yaprak, elbiseye işarettir. Eğer kuru yaprak gördüyseniz sıkıntı ve darlıktır. Eğer taze yeşil bir yaprak gördüyseniz gelecek güzel ve müjdeli haber demektir.”

Nablusi: “Sağlığınızla ilgili olarak yorumlanır. Sağlığınızın bozulacağına işarettir. Sağlığını­zın yerinde olduğuna, yakında kazancı bol bir işe gireceğinize işarettir”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada yaprak görmenin psikanalizi: Genellikle büyüme, gelişme ve zamanın akışıyla ilgili bir simgedir. Yeşil ve taze yapraklar umudu, yeni fırsatları ve ilkbahar mevsimini ifade ederken; kuru yapraklar, hüzünlü bir ruh halini vurgular.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın