Rüyada Ameliyat Olmak, Ameliyat Olacağını Görmek

Rüyalarda görülen ameliyat; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada ameliyat olmak, ameliyat olacağını görmek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Ameliyat Olmak

🙂 Rüyasında ameliyat olduğunu gören, sağlıklı, uzun bir hayat yaşar. Rüyada ameliyat olduğunu­zu gördüyseniz; sıkıntılarınızdan kurtulur ve sıhhate ka­vuşursunuz. Rüyada kendinizi ameliyat olmuş veya ameli­yat seyreder durumda görmek, bir yakın büyüğünüz varsa bu­nun yardımını göreceğinize, işlerinizde destekleneceğinize, üzü­cü günlerinizi bu suretle def edeceğinize işarettir. Genel olarak bütün rüyalarda kan görülürse o rüya bozulur. Bu nedenle bu rüyada da kan görü­lürse yorum yapılamaz,

😐 Düşte kendisinin ameliyat olduğunu gören kimse neticesiz bir gönül macerası geçireceğine işarettir. Şayet bu ameliyatta bir uzvun alındığını görse, çok sevdiği yakınlarından bi­rinin zarara gireceğine alâmettir.

Rüyada Ameliyat Olacağını Görmek

🙂 Ameliyat olacağını rü­yasında gören kimse kendisine havale edilen bir işi neticelendirece­ğine ve amirlerini memnun edeceğini gösterir. Bu rüyayı gördüyseniz; tanıyıp tanımadığınız birçok insana iyilik yapar ve karşılığını alırsınız. Rüyada ameliyat olacağını görmek; sağlığı için kaygı duyduğunuz bir yakınınızın iyileşeceğine dair haber almaktır.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine işaret eder. Ayrıca sakin bir hayat arzunuza da kavuşacağınıza delalet eder. ; Sevinçli ve tez habere işarettir. Aynı zamanda mesut günlerin yakın olduğuna işarettir. Tren ile bir seyahate çıkacağınıza, bu yolculuktan biraz canınız sıkkın olarak döneceğinize işarettir,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada ameliyat görmenin psikanalizi: Çoğunlukla, rüyayı gören kişinin sağlıkla ilgili kaygıları­na işaret eder ve bazen bir sağlık sorununun da habercisi olabi­lir. Eğer rüyada ameliyatı yapan sizseniz, sorunları çözümlemenizi sağlayacak bilgi ve yeteneklerinize güveniyorsunuz demektir. Ba­zı durumlarda, rüyada ameliyat edildiğini görmek, iç dünyanızda­ki bir bilgiye ulaşma isteğinizi ve bu isteğe rağmen, söz konusu bilgiden ürktüğünüzü gösterir.

Anonim Rüya Yorumları

  • Hastanende ameliyatlı insanlar görmek; âlime, hâki­me, şifa bulmaya ve bazen de hastalığa delâlet eder.
  • Birini ameliyat ederken görmek, zor du­rumda olan birine maddi-manevi yardım eli uzatmaya, büyük bir hayır işlemeye ve bundan duyulacak huzura işarettir.
  • Boş bir ameliyat­hane görmekse, ümitlendiğiniz bir konuda hayal kırıklığı ya­şayacağınız anlamına gelir.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın