Rüyada Mandalina Görmek, Mandalina Yemek, Mandalina Ağacı Görmek

Düşlerde görülen mandalina vitamin mi sağlık mı demek? Rüyada mandalina görmek, mandalina yemek, mandalina ağacı görmek, mandalina toplamak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Mandalina Görmek

🙂 Mis gibi kokan mandalina hayırlı bir işi tem­sil eder. Tatlı mandalina zevkli bir işin bitiminde alınacak bir paraya işaret eder. Mandalina görmek hayra ve mutluluğa işarettir. Rüyada meyve görmenin önemli anlamını öğrenmek için BKZ.

Rüyada Mandalina Yemek

😐 Rüyada mandalina yemek, çok övüldükçe şımardığınıza, bu yüzden de eski güzel huylarınızı kaybedip git­gide maddi bir insan olduğunuza işarettir.

Rüyada Mandalina Ağacı Görmek

🙂 Mandalina ağacı görmek mutlu bir aileniz olacağına işarettir. Mandalina ağacı gören kısa zamanda huzura kavuşur. Rüyada görülen mandalina ağacı uzun zamandır beklenilen müjdeli haberin çok yakında size ulaşacağına işarettir.

Rüyada Mandalina Toplamak

🙂 Mandalina almak, düzenli bir gelire, bol kazanca delalettir. Uyumlu bir insan olduğunuza işaret eder. Rüyada mandalina toplamak işsizlerin iş bulacağına, bekarların mutlu bir ilişkiye atılacağına, ticaretle uğraşanların kazan elde edeceğine işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Danyal (a.s.): “Rüyada mandalina yemek; çok övüldüğünüzden şımardığınıza bu yüzden de eski güzel huylarınızı kaybedip gitgide maddi bir insan olduğunuza işarettir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada mandalina görmenin psikanalizi: Uyumlu ve huzurlu sosyal ilişkileri, anlayışlılığı ve paylaşımcılığı vurgular. Birine portakal ikram et­mek, cömertliği belirtir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın