Rüyada Makarna Görmek, Makarna Yemek, Makarna Yapmak

Düşlerde görülen makarna nimet mi mutluluk mu demek? Rüyada makarna görmek, makarna yemek, makarna yapmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Makarna Görmek

🙂 Rüyada makarna görmek; iyi kazanç ve kıs­metle yorumlanır. Çokça mal ve manevi yükselme demektir. Rüyada makarna görmek bolluktur. Makarna görmek; yeni bir iş tasavvurun­da bulunacağınıza işarettir.

😐 Elem ve üzüntü işaretidir. Aç gözlü ve obur olmaya işarettir. Rüyada gördüğünüz makarna bozuk veya yenmeyecek şekildeyse bu durum kısa süreli bir sıkıntının habercisi olabilir…

Rüyada Makarna Yemek

🙂 Makarna yediğini görmek; işinden fevkalade bir kazanç elde ederek refaha kavuşacağınıza işarettir. Birikimlerinizi her zaman için disipline edeceğinize ve hiç bir zaman müsriflik yapmayacağınıza işarettir.

Rüyada Makarna Yapmak

🙂 Rüyada makarna yapmak, hayırlı ve karlı bir işe kalkışacağınız anlamına gelir. Makarna yapmak, yakınlarına yardım etmek, hatta hayır işlemek olarak yorumlanır.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Seyyid Süleyman: “Rüyada makama görmek; nimet ile yorumlanır. Makarnayı bakırda görmek; yeni bir iş tasavvurunda bulunacağınıza, makama pişirdiğinizi görmek; çok karlı yeni bir işe atılacağınıza, makama yediğini görmek; işinden fevkalade bir kazanç elde ederek refaha kavuşacağınıza işarettir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada makarna görmenin psikanalizi: Çocuksu duyguları, küçük mutlu­lukları ve neşeyi simgelediği düşünülen makarna, aileyi ve aile yaşamına verdiğiniz öne­mi de belirtir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın