Rüyada Limon Görmek, Limon Yemek, Limon Ağacı Görmek

Düşlerde görülen limonlar ölüm mü, hastalık mı yoksa bol para veya beklediğiniz müjdeli haber mi demek? Rüyada limon görmek, limon ağacı görmek veya limon yemek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Limon Görmek

🙂 Rüyada limon, iyi söz ve güzel habere delâlet­tir. Rüyanızda limon gördüyseniz; beklediğiniz mutlu haberi kısa zamanda alacağınıza, etrafınızda nazik ve kibar bir insan olarak kabul edileceğinize, iltifat göreceğinize işarettir. Rüyada limon görmek; çok sevinçli ve hayırlı bir rüya olarak nitelendirilir ki, bütün arzularınızın kısa zamanda gerçekleşeceğine delalettir. Geceleyin

😐 Rüyada çürük veya bozuk limon görmek sağlık sorunlarına işaret eder. Ayrıca bayat limon görmek fena huylu, yalan söyleyen ve herkesle kavga eden arkadaşa delalettir. Rüyada limon görmek hafif bir hastalığa işaret eder. Rüyada görülen limon, renginin sarı olması yüzünden hastalığa işaret eder. Rüyada limon görmek, kınamaya işaret eder. Mevsiminde olsun olmasın, rüyada limon görmek yorgunluktur. Rüyada limon görmek sağlık sorunlarına işaret eder. Rüyada limon görmek, işlerinizde karışıklık olduğuna delalet eder. Delice sevdiğiniz insanın size karşı hatalı bir davranışı yüzün­den, tüm ilişkinizi bitireceğinize ve bu ilişkiyi kalbinizde saklayacağınıza işarettir. Bir başka yoruma göre de; bir dostunuzdan sizinle ilgili gizli kalmış bir olayı ağzından alacağınıza işarettir.

Rüyada Limon Ağacı Görmek

🙂 Limon ağacı görmek ise, halk için hizmette bulunmaya, bir başkasının veya tanımadığınız bir kimsenin yardımına koşmaya, fakirlere yardım etmeye, çocuk yuvalarına bağışta bulunmaya da yorumlanır. Limon ağacı, güzel yüzlü birine işarettir. Çi­çek açmış bir limon ağacı, aşkta ve evlilikte mutluluk anlamı­na gelir. Rüyada limon ağaç­larını gören kimse, sıhhat ve afiyete erer. Hasta olan bir kimse portakal yediğini görse şifa bulur. Rüyada ağaç görmenin detaylı anlamını öğrenmek için BKZ.

😐 Rüyada limon ağacı görmek, hastalıklı ve insanlarla ilişkilerinde tutarsız, ekşi yüzlü bir kimseye delalettir. Limon ağacı huysuz, asık suratlı bir adamla tabir olu­nur.

Rüyada Limon Yemek

🙂 Rüyanızda limon yiyorsanız; beklediğiniz mutlu haberi kısa zamanda alacağınıza, etrafınızda nazik ve kibar bir insan olarak kabul edileceğinize, iltifat göreceğinize işarettir. Limon yemek; son derece namuslu ve dürüst bir kimse olduğunuza işaret eder.

😐 Bir kimse rüyasında limon yediğini görse sıkıntı çe­ker. Rüyada limon yediğini gören kimse yaptığı bir işten dolayı kınanır.

Rüyada Limon Toplamak

🙂 Limon toplamak bir zenginin yardımını göreceğinize, işlerinizin gelişeceğine alâmettir. Rüyada limon toplamak bütün arzu ve isteklerinizin olacağını gösterir. Bahçeden veya ağaçtan limon toplamak çok büyük kâr ve kazanca işarettir.

😐 Rüyada limon topladığını görmek, birinden zarar görüp üzüleceğinize işaret eder.

Rüyada Limon Sıkmak

🙂 Limon sıktığını görmek pek yakında muradına kavuşacağına işaret eder. Rüyada limon sıkmak; içinde bulunduğunuz zor durumlardan kurtulacağınıza, maddi refaha kavuşacağınıza, işlerinizde başarı kazanacağınıza, alacağınız bir habere çok sevineceğinize işarettir.

😐 Rüyada limon sıkmak müsrifliğin cezasını çok çektiğinize, artık bu gibi konularda akıllandığınıza ve artık tutumlu olacağınıza işarettir.

Rüyada Limon Almak

🙂 Düşlerde limon almak eski güzel günlerinizi tekrar ihya etmek fırsatını elde edeceğinize işarettir. Rüyada limon almak, alacağınız bir habere fazlasıyla sevineceğinize, yeni iş imkanları ile karşılaşacağınıza işarettir.

😐 Rüyada limon almak, işlerinizde karışıklık olacağına delalet eder. Rüyada limon aldığı­nı gören, o insanın vereceği zarar nedeniyle üzüntüden ra­hatsızlık geçirir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İbn-i Şirin’e göre: “Mevsiminde olsun olmasın limon görmek, renginin sarılığından dolayı hastalık ve illete delalet eder. Eğer rengi yeşil olursa hüzün ve keder anlamına gelir. Limonu yemediğini örmek daha hayırlıdır. Ayrıca limon çiçeği sıkıntılarınızı kolaylıkla atlataca­ğınızı da müjdeler. “

Abdulgani Nablusi:Limon ağacı karaktersiz, huysuz, sözünü sohbetini bilmez, yüzü asık veya hastalıklı, hayırsız bir kimseyle tabir olunur. Rüyada limon görmek, tadındaki ekşilikten dolayı üzüntü ve kedere işarettir. Tatlı limon, rengi sarı olmakla beraber helal mala delalet eder.

Psikolojideki Anlamı

Rüyada görülen limonun psikanalizi: Psikolojik anlamda limon görmek; sağlıkla bağlantılı bir simgedir. Olumsuz gö­rünümdeki bir limonun, sağlığımızla ilgili bir uyarı niteli­ği taşıyabileceği düşünülür.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada Limon Görmek, Limon Yemek, Limon Ağacı Görmek” üzerine 2 yorum

    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : İçinde bulunduğunuz durumunuzun daha iyi olacağına, işlerinizde birisinin yardımını alacağınıza, bolluğa ve berekete ermeye işarettir…

Yorum yapın