Rüyada Fırtına Görmek, Fırtına Çıkması

Rüyada fırtına görmek değişiklik mi? Rüyada fırtına görmek ve rüyada fırtına çıkması birbirinden farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Fırtına Görmek

🙂 Rüyada fırtına görmek; büyük ve köklü değişikliklere işaret eder. Rüyasın­da fırtınada her şeyin yerle bir olduğunu gören kimse, yepye­ni bir hayata adım atar. Fırtınaya yakalanmak, iş hayatında karışık ve zorlu bir döneme girmek anlamına gelir. Fırtınada evinin uçtuğu­nu görense, evli değilse iş ya da yer değiştirir. Rüyada fırtınaya tutulmuş olduğunuzu görmek; sakin ve olumlu bir gün geçireceğinize delâlet eder.

😐 Rüyada fırtına görmek; rüyasında sevgilisiy­le birlikte fırtınaya yakalanıp uçtuğunu gören kimse, heye­canlı fakat kısa süreli bir ilişki yaşar. Rüyada çıkan fırtınada evinin uçtuğunu gören eğer evli ise bu rüya; aile içi şiddetli tartışmalar ya da ayrılıktır.

Rüyada Fırtına Çıkması

😐 Ha­vada, karada ve denizde aynı anda şiddetli bir fırtına çıktığı­nın görülmesi, bulunduğunuz çevrede büyük bir kargaşa ya­şanacağını belirtir. Rüyada fırtına çıkması, büyük bir tehlikeye, aile kavgası­na işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyanızda bir fırtınaya yaklandığınızı görmeniz; Günlerinizin sessiz ve sakin geçeceği anlamına gelir.”

İmam Naablusi: “Rüyada fırtına görmek; çok yakın zamanda rüya sahibinin bir olay ile karşılaşacağına ya da şaşırtıcı bir haber alacağına işarettir. Ancak fırtına ile bir de yağmur gördüyseniz; ticaret yapanların kazanacağına; memur veya işçi olanların maaşının artacağına işarettir.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada fırtına görmenin psikanalizi: Duygusal patlamaları, gerilimli bir ruh hali içinde olduğu­muzu ve öfkemizin arttığını vurgular. (Ayrıca bakınız: Rüzgar)


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın