Rüyada Ceviz Görmek, Rüyada Ceviz Toplamak, Ceviz Yemek, Ceviz Ağacı

Rüyada görülen cevizler yeşil kabukluysa, aynı zamanda şansının açık olacağı bir döneme de girer. Rüyada ceviz kırmak ve ayıklamak, bir işin iç yüzünü öğrenmek anlamına gelir. Rüyada ceviz yemek, sürpriz bir olayın yaratacağı sevinçtir. Ceviz içi görmek, müjdeli bir haber alacağınızı belirtir. Çürük ceviz gören kimsenin, bir konuda heve­si kursağında kalır. Rüyada ceviz gibi kabuk­lu yemişler görmek, gelmesi zaman alacak bir kısmeti belirtir. Rüyada ceviz görmek veya ceviz ağacı görmeniz, önemli bir hastalığın kapınızda dolaştığına, bu arada birde miras me­selesinin ortaya çıkıp sizi fazlasıyla üzeceğine işarettir.

Rüyada Ceviz Görmek

Düşlerde görülen ceviz ağacı, sağlam bir dostluğa; ceviz, değeri sonra­dan anlaşılacak bir kısmete işaret eder. Rüyasında ceviz ağacı­na çıkan kimse, hatırı sayılır bir insanla tanışır. Eğer ağacın göl­gesinde oturuyorsa, o kişinin himayesi altına girer ve pek çok imkana kavuşur. Ağaçtan ceviz topladığını gören, derdine çare bulur.

  • Ceviz yemek: İş hayatınız­daki sıkıntılardan kurtulacağınıza işarettir.
  • Ceviz toplamak: Hiç düşünme­den yapmış olduğunuz hareketlerden dolayı, başkalarının tartışmasına ve küsmesine neden olacağınıza işarettir.
  • Ceviz ağacı: Fesat ve açgözlü bir adama işarettir.
  • Ceviz ağacının altında ceviz yemek: Tedavisi zor bir has­talığa işarettir.
  • Ceviz koparmak: Mecburi bir yolculuktan dolayı sevdikle­rinizden ayrı kalacağınız anlamına gelir.

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet ve İslami Rüya Tabirleri: Rüyada Ceviz

NABLUSİ: “Ceviz görmek sıkıntı ve zahmetle elde edilen mal, ceviz içi de kolayca kazanılan malla tabir olunur. Elinde bulunan cevizlerle hışırtı yap­tığını görmek düşmanlığa, elindeki cevizler bozuk ve çürükse haram mal, epeyce cevize sahip olduğunu görmek biriyle kavgalı ve mahkemelik ola­cağına delalet eder.”

KİRMİNİ: “Bir bahçeden ceviz topladığını gören bir kadının malına sahip olur. Ceviz kabuğunun yorumunda ihtilaf görülmüştür. Bir kısım yorumcu­lar ceviz kabuğu rüyasının iyi olmadığını, bir kısım yorumcuysa iyi olduğu­nu ileri sürmüşlerdir. Bir rivayete göre ceviz kabuğu cimri ve kıskanç bir kimsenin saygınlığıdır. Ceviz gibi kuru yemiş görmek; kazancının ve karının artacağına, cevizi kırmak ise; hoşlanmadığı birisiyle tanışacağına, cevizi yemek; endişeye düşeceğine işaret sayılır.”

CAFERİ SADIK:Ceviz ağacı cesur, yiğit, aynı zamanda geçimsiz, asa­bi biriyle ya da Arap olmayan bir kimseyle tabir olunur. Ceviz ağacına çıktığını gören, cesur, yiğit, geçimsiz ve asabi bir in­sanla dost ve arkadaş olur. Ceviz ağacını kökünden söktüğünü veya kes­tiğini gören, cesur, asabi ve geçimsiz birini öldürür. Ceviz ağacının kendi kendine devrildiğini görmek yiğit, geçimsiz ve sinirli birinin ölümüne işaret­tir”

Rüyada ceviz görmek

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Ceviz Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada ceviz görmenin psikanalizi: Sezgilerin yoğunlaşmasıyla ilgili düşünülür. Ceviz ayrıca, bilgeliğin sembolüdür. Bu nedenle ceviz yemek ya da bize birisi tarafından ceviz sunulması, yaşanan sorunla ilgili şimdiye dek fark edilememiş bir çözüme ulaşı­lacağının da habercisidir.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada Ceviz Görmek, Rüyada Ceviz Toplamak, Ceviz Yemek, Ceviz Ağacı” üzerine bir yorum

  1. Rüyamda biri kasayla kabuklu kuru ceviz dagitiyordu. Bende koşup kucagimi alabildiğine dolduruyorum. Arada ağzıma ceviz atıp yiyordumda

    Yanıtla

Yorum yapın