Rüyada Cenaze Görmek, Rüyada Cenaze Evi, Namazı, Arabası Görmek

Düşlerde görülen cenaze, yeni bir aşk ilişkisi, evlilik, çocuk sahibi olmak, ta­şınmak, iş değiştirmek vb. gibi hayatınızdaki her türlü yenili­ği temsil eder. Üstelik bu yenilikler hayatınızı olumlu yönde etkileyecektir. Rüyada cenaze görmek; uzun yıllar görmediği biriyle karşılaşır. Cenazeye katılmak, ilginç ve heyecan yerici bir haber; cenazeyi taşımak, önemli insanlarla tanışmak anlamına gelir. Rüyada cenaze evinde cenaze merasimi düzenlediğini gören, düğün tertip eder. Büyük bir cenazenin bir mekana konulması, orada ya­şayanların fena şeyler yapacaklarına işarettir. Rüyada cenaze namazı görmek veya kılmak, çok büyük makarna gelir.

Rüyada Cenaze Görmek

Cenazeye çelenk göndermek, bir dost vb.den büyük bir iyilik görmek anlamına gelir. Rüyada cenaze arabası görmek veya cenaze töreni görmek, bu tören­de bulunmak size birkaç kişilik misafir geleceğine, bundan bi­raz sıkılmanız neticesi hayatınızda bir değişiklik olacağına alâ­mettir. Halkın bir cenazede veya cenaze arabası etrafında yürüdüklerini görmek, cenaze sahibinin o ahaliye reis olacağına veya bu yolla onlara eziyet edeceğme işarettir.

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet ve İslami Rüya Tabirleri: Rüyada Cenaze

Ebu Sait El Vaiz’e göre: “Rüyada cenaze rüyası münafık bir kimseyle tabir olu­nur. Bir yere konmuş tanıdık birinin cenazesine halkın yaklaşmadığını ve kaldırmadığını görmek o adamın hapsine işarettir. Eğer cenaze yabancıy­sa rüya sahibi için iyi değildir. Bir cenazeyi taşıdığını gören makam sahiplerinden birine bağlanır, ondan mal yönünden yararlanır, sözü geçerli biri olur ve halk ona muhtaç olur.”

Kirmani:Bir cenazenin işlerini düzenleyip yürütmekle görevli olan, bir düğün töreninde görevli olur. Bir cenazeyi taşıdığını gören inançsız bir kimsenin affına vesile olur. Kendisinin bir cenazede götürüldüğünü gören, eğer layıksa, vali olur, layık değilse saygın bir makama getirilir.”

Caferi Sadık: Rüyada kendisinin bir cenazede götürüldüğünü görmek rüya tabirinde cenazeyi taşıyanlara reis olacağına, eğer cenazede bulu­nanlar halkın seçkin kesiminden kimselerse rüya sahibi oldukça büyük bir makam elde eder; eğer cenazedekiler sıradan ve sade insanlardan ise getirileceği makam daha düşük olur, demişlerdir.

Rüyada cenaze görmek

İbni Sirin: “Rüyada bir cenazenin taşıyanlarla beraber gökyüzüne uçması, kıymetli bir şahsın hastalığına işarettir. Cenazenin yerde yürüdüğünü gören, evli ise dini bozulur. Cenazesini kimsenin ta­şımadığını gören itibardan düşer, işleri bozulur. Tanınmış bir şahsın cenazesinin ortada kaldığını görmek, o zatın hap­sine işarettir. Cenazesinin arkasından kötü konuşulduğunu görenin akıbeti iyi olmaz.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Cenaze Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada cenaze görmenin psikanalizi: Ölümle ilgili korkularımızı ve duygularımızı vurgulayan cenaze rüyaları, gömülen kişiyi hayatımızdan çıkarmak istediği­mizin ifadesi de olabilir. Nadiren, söz konusu kişinin sağlığıyla il­gili kaygılarımıza da işaret edebilir.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın