Rüyada Ceket Görmek, Rüyada Ceket Giymek, Beyaz, Kırmızı Ceket

Düşlerde görülen ceket, yeni gelişmeleri ya da işleri temsil eder. Rüyasında ye­ni bir ceket giymek, inanılmaz bir fırsatla karşılaşır. Rüyada ceketin yırtılması veya sö­külmesi, işle ilgili olumlu bir değişiklik ya da daha cazip bir iş teklifi anlamına gelir. Ceketin yırtılması, kazancın hiç beklen­medik bir şekilde artacağını anlatır. Eski, yamalı veya kirli ce­ket, işle ilgili beklentilerin gerçekleşmeyeceğine işaret eder. Ceketi çıkarmak, özel ya da iş hayatınızda yapacağınız bir de­ğişikliktir. Rüyada ceket satın almak, avantajlı bir işin peşine düşmek­tir. Rüyada ceket yaptırmak veya dikmek, diktirmek, farkında olmadan bir düş­manının eline koz verir.

Rüyada Ceket Görmek

Rüyada beyaz ceket görmek veya giymek, bir konuda ses getirecek işler başarır. Rüyada kırmızı ceket görmek veya giymek, mevkii sahibi biriyle tanışıp onunla birlikte çalışmaktır. Güzel bir ceket, hayırlı bir kısmete; yamalı ve te­miz bir ceket, bir emeğin karşılığını almaya; yırtık, kirli ceket ise sıkıntıya işarettir. Başka bir rüya yorumcusuna göre, Rüyada ceket görmek, rüyayı görene bir hilekârın hilesini tatbik etme­sine işarettir.

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet ve İslami Rüya Tabirleri: Rüyada Ceket

NABLUSİ: “Ceketin üzerine mürekkep veya benzer boyaların döküldüğünü gören şan ve şöhret sahibi olur. Dökülen mürekkebin ceketi lekelediğini görmek kısa süreli hastalık ile tabir olunur.”

KİRMANİ: Ceket rüyası hayır ve menfaate işarettir. Rüyada beyaz ceket görmek, reisliğe ve yükselmeye işarettir. Bir şe­yi kuş tüyüyle doldurduğunu gören evlenir. Rüyada kırmızı ceket görmek sıkıntı ve güçlüklerle elde edilen maldır. Kendisine dar ve küçük gelen ceket görmek hileli mal, faydasız mala delalet eder.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Ceket Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada ceket görmenin psikanalizi: Sıcaklık duygusunun ve aşkın simge­si olmakla birlikte, korunma isteğini de dile getirir. Doğruluğu, dürüstlüğü ve uygun davranışı simgele­yen ceket, onu giymekten hiç hoşlanmayan biri için, toplum baskısını ve kısıtlanmışlık duygusunu da vurgulayabilir.

Rüyada elbise görmek

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın