Rüyada Buzağı Görmek

Rüyada Buzağı Görmek

Rüyada buzağı görmek evlat mı yuva mı demek? Rüyada buzağı görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Buzağı Görmek

🙂 İşle ilgili kaçırılmayacak bir fırsata işaret eder. Yeni doğmuş bir buzağı, iş hayatınızda önemli bir yere geleceğini­zin haberini verir. Buzağı yemlediğini gören, işiyle ilgili aldığı kararlar sayesinde iyi para kazanmaya başlar. Bir ineğin buzağı doğurduğunu gören insanın bir erkek çocuğu olur. Birinin rüyada yeni doğmuş bir buzağı görmesi, erkek çocuk ila tabir edilir. Pişirilmiş buzağı, korkudan emin olmaya işaret eder. Bir kadının rüyasında buzağı görmesi, onun sevineceğine delalet eder.

😐 Ancak buzağı öl­dürmek, alacağınız yanlış bir karar ya da hatalı bir davranış ne­deniyle işlerinizin alt üst olacağını anlatır. Ölü buzağı ise işini kaybetmek, iflas etmek anlamına gelir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani:“Bir ineğin buzağı doğurduğunu gören insanın bir erkek çocuğu olur. Buzağı yemek, iyi bir habere, buzağıları yemlemek maddi bakımdan rahatlamaya, ev­de buzağı bir hırsızlık olacağına, sürü halinde buzağılar zorlukların başlaması işaretidir.

Seyyid Süleyman: “Rüyada buzağı görmek, erkek çocuğa; buzağı eti yemek de ele geçecek hayırlı bir mala işaret eder. Ölü buzağı iflas edeceğinize ve alacaklılar ile mahkeme­lik olacağınıza, buzağı pişirmek, işlerde kar yapmaya işaret eder.

Ebu Sait El Vaiz: “Tavır ve davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Buzağı tutmak, kötü olayların ardından iyi günlerin gelmesine, buzağı boğmak, yarım kalacak bir yolculuğa, hasta buzağı suçsuz bir insanın ceza çekmesine işaret eder. ”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada buzağı görmenin psikanalizi: Rüyada buzağı görmek, genelde evlatlarınızla ilgili konuları temsil eder. Bilinçaltınızda ev ve evlatlarınızla ilgili konuları ifade eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!