Rüyada Cam Görmek, Cam Kırılması, Kırık Cam Görmek

Rüyada cam görmek evlilik mi mutluluk mu? Rüyada cam görmek, rüyada cam kırılması, kırık cam görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Cam Görmek

🙂 Rüyalarda cam görmek duygularınızla mantığınızı birlikte kullandığınıza ve hayata her koşulda olumlu baktığınıza işaret eder. Temiz ve geniş bir cam gören, yeni kararlar alarak kendine güvenceli bir gelecek hazırlar.

Rüyada Cam Kırılması

😐 Camın kırıldığını görmek, acı bir olaya delalettir. Cam kırdığını gören, kendi eliyle hayatını alt üst eder. Rüyada cam kırılması görmek beklediğiniz güzel haberin biraz daha gecikeceğine yorumlanır.

Rüyada Kırık Cam Görmek

😐 Kırık cam, yakın bir zaman sonra üzüntülü bir haber alarak kı­sa bir müddet neşenizin kaçacağını gösterir. Rüyada kırık cam görmek; yanlış bir işe teşebbüs etmeye, zor anlar yaşamaya ve aniden gelecek tehlikeye delâlet eder.

Rüyada Cam Bardak Görmek

🙂 Rüyada cam bardak gören, yapılan eleştirileri dikkate alır ve davranışlarını değiştirir. Ayrıca cam bardak görmek, gösterdiğiniz gayretin karşılığını alacağınız anlamına da gelir. Rüyada cam bardak gören, hayata bakış açısını değiştirir.

Rüyada Cam Silmek

🙂 Rüyada cam silen kendini her ko­nuda yenilemeye çalışır. Rüyada cam sildiğini görmek, çok istenen bir şeye sahip olmak demektir. Rüyada cam sildiğini gören, hayatınızda­ki küçük ama cesaret veren gelişmeleri belirtir.

Rüyada Ayağa Cam Batmak

🙂 Rüyada ayağa cam battığını görmek; yakın bir zamanda ummadığınız derecede hayırlı bir kısmetiniz ol­duğunu gösterir. (Bekârsanız evlenecek kısmet, iş adamıysanız ha­yırlı bir iş). Rüyada vücudunuzun bir yerine (eline, koluna, parmağına, ayağına) cam battığını görmek yaptığınız bazı hareketlerin size çok fay­dası olduğuna ve bu sayede şansınızın çok yaver gideceğine işaret­tir.

Rüyada Cam Kırıkları Toplamak

😐 Kırılan cam kırıklarını toplamak gizli sırların meydana çıkması şeklinde de yorumlanır. Rüyada cam kırıkları toplamak, mal evlat ve eşinden olan şüphelere işarettir. Cam kırıkları toplayan, ihmalkarlığı veya tembelliği nedeniyle ciddi sorunlar yaşar. Cam kırıklarını topladığınızı görmek dostluk, sevgili vb. bir ilişkinin zedelenmesini, ilişkinin sona ermesini an­latır. Karışık ve sıkıntılı günler yaşamaktır. Cam kırıkları topladığını gören kimsenin, hayat­tan beklentileri gerçekçi değildir.

Rüyada Cam Bardak Kırılması

😐 Rüyada cam bardak kırıldığını görmek, size etrafınızın gösterdiği itimadın kaybolacağına, bir sırrın size gösterilmesin­den kaçınılacağına delâlet etmektedir. Rüyada cam bardak kırılması; bazı hususî işlerinizi ihmal ettiğinizi daha dikkatli davranma­nız lazım geldiğini hususunda size bir ihtar sayılır. Cam bardak kırılması, geçici bir üzüntüye işaret eder.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Nabluslu Abdulgani: “Rüyanızda cam gördüyseniz; Yaptığınız bir yanlışlıktan dolayı, etrafınızın itimatını kaybedeceğinize, size olan güvenlerinin kaybolacağına işarettir. Kadınlar yüzünden hüzün ve kedere düşen kimse demektir.”

Kirmani: “Rüyada cam görmek aydınlığa işarettir. Rüyasında bir pencere önünde olduğunu ve camdan dışarı baktığını görmek bir yolculuğa veya bir yazlığa gitmek istediğine; pencerede camın olmadığını veya kırık olduğunu görmek, mahkemede bir davası olduğuna ve bu davanın aleyhine sonuçlanacağına; kırık bir camın parçalarını yerden topladığını görmek, halka yarar bir iş için onlara yardım edeceğine işarettir.”

Cafer Sadık: “Rüyada cam veya cam eşya görmek, bekarlar için evlenmeye; ticaretle uğraşanlar için bol kazanca ve kısmetin açılmasına işarettir. Rüyada cam sildiğini gören kimse, bazı davranışlarından ve fiillerinden dolayı çok menfaat sağlayacağına işaret eder. Rüyada cam kırmak, huzur ve mutluluğu bir süre için giderecek acı bir haberin alınacağına işarettir. Rüyada cam sattığını görmek, dünyevi işlerde tedbirsiz ve yavaş davranıldığına işarettir. bazen rüyada görülen cam geçici bir üzüntüdür. rüyada cam görmek, kendisine sır olan bir şeyin ortaya çıkacağına işarettir.”

İsmail El Eş’as: “Rüyada cam ya da camdan yapılmış eşyalar görmek; çok karlı teşebbüslerinizin bulunduğuna, cam sildiğinizi görmek; aile çevrenizdeki mutluluk ve neşenizin artacağına, bir cam kırdığınızı görmek; acı bir haber alacağınıza; bir yere cam taktığınızı görmek; kazançlı ve mutlu günlerinizin birbirini kovalayacağına, cama bakıp saçınızı taradığınızı görmek; sırlarınızın dostlarınız tarafından keşfedildiğine; bu yüzden hayli sıkıntılı anlar yaşayacağınıza, cam satıcılığı yaptığınızı görmek; iş hayatınızda ilerlemek istiyorsanız, işinizin başından ayrılmamanız gerektiğini gösterir.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada cam görmenin psikanalizi: Rüyalarda cam, çevremize kurduğumuz, kolay fark edilme­yen duvarlar anlamına gelir ve sosyal ilişkilerde diğer insanlar ta­rafından incitilmekten duyduğumuz kaygıya işaret eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın