Rüyada Börek Görmek, Rüyada Börek Yemek, Börek Yapmak

Düşlerde görülen börek parayı, maddi varlığı ve serveti temsil eder. Rüyada börek görmek, büyük bir kısmetin haberini alır. Rüyada peynirli bö­rek, hayırlı bir kısmete; ıspanaklı börek hayat boyu zenginliğe; patatesli börek mal varlığının artışına; rüyada kıymalı börek haram paraya işaret eder. Rüyada börek yemek, büyük bir servete sa­hip olur. Yenilen börek yumuşaksa, zenginliğe kolaylıkla ula­şır. Ancak sert ve kuru börek, zorlu bir mücadele sonunda zengin olunacağını anlatır. Rüyada börek yapmak, hayırlı bir işe adım atmaktır. Börek satın almak, işinizi büyüteceğiniz anlamına gelir. Börek sattığını gören, kendini hayır işlerine verir.

Rüyada Börek Görmek

Rüyada börek yapmak için hamur yoğurduğu­nu gören kimse, kendi emeğiyle kazanıp kimseye muhtaç olmadan yaşar. Genç kızlar için bu rüya, hali vakti yerinde bir eşe işarettir. Hamur mayalamak, elinizdeki parayı iyi değerlendireceğinizi anlatır. Börek yemek hayır ve menfaattir.

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet Rüya Tabirleri: Rüyada Börek

İMAM NABLUSİ: “Börek rüyası nimet ve menfaate delalet eder. Börek yağ ve yumurta ile yapılmışsa daha hayırlıdır. Börek yumuşak olur­sa rahatlıkla, yani zorlanmadan elde edilen nimete, kuru ve katı olursa sı­kıntı ve zorluklarla kazanılan mala işarettir.”

CAFERİ SADIK:Bir tek çörek görmek bir evlada işarettir. Çöreği parçaladığını görmek bir topluluğa erzak, yani yiyecek dağıtmak anlamı­na gelir, demişlerdir. Börek rüyası da çörek rüyası gibi yorumlanır. Börek yediğini gören değişik yerlerden hayır ve menfaat görür.”

Rüyada yemek

KİRMANİ: “İster yumuşak olsun, ister sert undan yapılan börek hayır, nimet, menfaat, mal ve bereket demektir, çünkü ekmek ve benzeri gıda madde­leri insanın yaşamını sürdürmesi güç kazanması, ibadet ve vaatlerini yeri­ne getirmesi için gereklidir. Rüyada börek görmek veya undan yapılmış her şey ilme ve İslama delalet eder. Bu yüzden ekmek ve undan yapılmış gıda madde­lerini görmek ve özellikle yemek iyidir.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Börek Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada hamur yoğurmak, hamur içeren bir yiyecek yapmak, yaratıcı gücümüze ve zi­hinsel yeteneklerimize gönderme yapar. Hamur yoğurarak yaptığımız bir yiyeceği fırında pişirmekse, emek verdiğimiz bir proje ya da işten elde edeceğimiz maddi kazancı simgeler. Hamurişi yiyecekler, sözgelimi börek, kek, poğaça ya da makarna, çoğunlukla aile ya­şamı ve evin sıcaklığıyla ilişkili düşünülür.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın