Rüyada Böcek Görmek, Rüyada Böcek Öldürmek, Siyah Böcek Görmek

Rüyada büyük böcek görmek güçlenen düşmana işarettir. Rüyada böcek görmek, pek yakında sizi sevindirecek bir mektup alacağınıza işarettir. Böcek tarafından ısırılmak veya sokulmak, düş­manın şerridir. Haşarat görmek iyi bir rüya değildir. Karınca, geveze ve çok gezen kimselerden gelecek üzüntülere; an, yüksek ve zengin dostlardan birinin kaba muamelesine; sivrisinek, amansız bir düşmana delalet eder. At sineği sahtekar bir arkadaşı işaretler. Diğer bütün sinekler ve böcekler pek iyi bir şey ifade etmezler. Rüyada böcek öldürmek: Yüksek bir makama işarettir.

Rüyada Böcek Görmek

Düşlerde görülen böcekler her türlü kötülüğü ve büyük sıkıntıyı temsil eder. Yal­nız her böceğin rüya dilinde karşılığı farklıdır. Bu nedenle görü­len böceğin yorumuna bakılmalıdır. Ayrıca bit, tahtakurusu, pi­re, arı, uğurböceği ve karıncayı ayrı tutmak gerekir. Çünkü bu böcekler genel olarak para ve kısmete işaret eder. Buğdayın böceklendiğini görmek, işlerin kötüye gitmesidir. Rüyada yatağınızı böcek sardığını görmek: Eşinizle ilişkinize dikkat etmenize yoksa mutsuzluğun olacağına işarettir.

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet Rüya Tabirleri: Rüyada Böcek

KİRMANİ: “Böcek rüyası, elinden bir şey gelmeyen zayıf bir düşmanla tabir olunur. Kirmani’nin söylediklerine göre, rüyada böcek görmek hayır­sız, kavgacı bir kişiye delalet eder. Rüyada eline böcek aldığını veya eliyle böceğe dokunmak, tuttuğunu gören hayırsız ve kavgacı bir kişiyle evlenir ve başını belaya sokmuş olur.”

rüyada böcek görmek

Nabluslu Abdulgani: “Siyah böcek görmek, rüya sahibinin aile ve akrabala­rıyla arasının bozulacağına delalet eder. Rüyada kara böcekler görmek, karşı koyamayacağı kendini savunamayacağı birtakım düşman­ların saldırısına uğrar.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Böcek Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada böcek görmenin psikanalizi: Rahatsız edici duygularla, olumsuz koşullarla ve kirlenmiş­lik duygusuyla ilgili bir simge olmakla birlikte, rüyadaki niteliklerine göre farklı yorumlara kapı açabilir. Parlak renkli, gü­ze! böcekler, zor şartlarla mücadele ederken beklenmedik destekler alabileceğimizin habercisi olabilir. Uğurböceği, uçuçböceği de, benzeri anlamlara sa­hiptir. Hamamböceği, karafatma gibi böcekler, olum­suz duygularımızın bizde yarattığı yıpranmaya ve ra­hatsızlığa dikkat çeker.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada Böcek Görmek, Rüyada Böcek Öldürmek, Siyah Böcek Görmek” üzerine 2 yorum

 1. Hocam rüyada hamam böceği görmek
  Evi işgal etmişlerdi büyük boy küçük boy hatta büyük boy hamam böceğini ezmek istedim ayağımla ama ölmüyordu 😁
  Bir ara elimdede bir sürü hamam böceği vardı
  Şimdiden ağzınıza sağlık tşklr

  Yanıtla
  • Zaza Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Kendi iradenize hakim olmanız gerektiğine, bağımsızlığınızı kazanacağınıza, her konuda daha çok haklı olacağınıza işarettir…

Yorum yapın