Rüyada Bit Görmek, Rüyada Bit Öldürmek, Saçında Bit Görmek

Düşlerde görülen bit parayı temsil eder. Rüyada bitlenmek, tez zamanda gele­cek toplu bir paraya işaret eder. Hatta saçında bit görmek, büyük bir servetin sahibi olur. Eğer kıyafette bit görülürse, pa­ra, miras vb. bir yolla gelir. Rüyada kafada bitlerin döküldüğünü gören, servetini insanlarla paylaşır ve pek çok dost edinir. Bit öldürmek, bir yakınına büyük bir kötülükte bulunur. Üzerinden bitleri silkip atan, bütün servetini tüketebilir. Bitli birini gören, varlıklı bir insanla dostluk kurmaya çalışır.

Rüyada Bit Görmek

Rüyada yatağın tahtakurusu veya bit içinde kaldığını görmek de büyük bir paraya delalettir. Rüyada bit görmek, elinize geçecek mal ve paradan başkaları faydalanacaktır. Başka bir rüya yorumcusuna göre, düşte pire ve bit görmek zayıflığa işarettir. Rüyada görülen bit, mal ile beraber yaşamı işaret eder. Bir kimse üzerinde bitlerin olduğunu görse, rüya sahibinden bir çok kimselerin faydala­nacağına işaret eder.

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet Rüya Tabirleri: Rüyada Bit Görmek

Kirmani’ye göre rüyada bit: “Üzerine bit düştüğünü görmek, malından birçok kimsenin yararlanacağına işarettir. Üzerinden bit döküldüğünü görenin kar ve ka­zancı artar, demiştir. Bitin bedeninde otlayıp etlerini ısırdığını görenin ak­rabaları kendisinden yararlanırlar. Üstünde birçok bit bulunduğunu ve bunları silkelediğini görmek iyi değildir. Çünkü bu, malını kendi eliyle açık­lamak demektir. Bir bit öldürdüğünü gören hizmetkarına zulmeder,” de­miştir.

Caferi Sadık: “Çok sayıda bit görmek zenginliktir. Üzerinin bit­lerle dolu olduğunu veya bitlerin üstünden döküldüğünü görenin malı artar. Üzerinden bitlerin düştüğünü görmek ise, rüyayı görenin kazancının artacağına işaret sayılır. Rüyada görünen bit, eğer elbi­sede bulunursa malının artacağına üzüntülerden kurtulacağına işarettir.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Bit Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada görülen bitlerin psikanalizi: Rüyada bit, yaşantımızın akışında ortaya çıkabilecek aksaklıkları ve olum­suz faktörleri simgelediği gibi, sağlıkla ilgili endişeleri de vurgu­lar. Buna paralel olarak bit, enerjimizi tüketen ve yok eden, di­rencimizi azaltan koşulların varlığına dikkat çeker.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın