Rüyada Bisiklet Görmek, Rüyada Bisiklet Sürmek, Bisiklet Almak, Binmek

Düşlerde görülen bisikletler özgürlüğü ve sıkıntıların sona ermesini temsil eder. Rüyada bisiklet görmek, hayatındaki engellerden kurtulacağının müjdesini alır. Rüyada bisiklet almak, özgür bir ha­yata işaret eder. Bu rüyayı gören, kişisel gayretiyle kendine güzel bir yaşam kurar. Rüyada bisiklet sürmek, bir amaç için mücade­le verir. Bisikletten düşen, beklenmedik bir haber alır. Bisiklet sürmek kısa bir yolculuğa çıkmak anlamına gelir.

Rüyada Bisiklet Görmek

Rüyada bisiklet görmek, o rüyayı görenin güç çetrefil bir konuyla karşı karşıya geleceğine ve o meselenin de ancak bir sürü hatalar yapıldıktan sonra çözüleceği anlamına gelir. Bisikletle yokuş yukarı çıkmak, o rüyayı görenin evindeki ve iş hayatındaki güçlükleri gösterir. Bisiklet pedalı görmek: Bir yolculuğa çıkacağınız anlamına gelir.

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet Rüya Tabirleri: Rüyada Bisiklet

İbn-i Şirin: Bisiklete binmiş olarak hızla ilerlediğini gören bir yolculuğa çı­kar. Bisiklet üzerinde döndüğünü gören üzüntü ve kedere, endişe ve düşün­ceye kapılır. Bisikletten düştüğünü gören hastalanır, daha sonra iyileşir. Bisiklet üzerinde yolunu şaşırarak bilmediği yollara girdiğini gören şaşkınlığa uğ­rayıp hak yoldan ayrılır. Bir bisiklet bulduğunu gören evlenir. O bisikletin yanında bir de küçük bisiklet (çocuk bisikleti) gördüyse aldığı kadının bir çocuğu olur. “

(Danyal a.s.):Bir yerde çok bisiklet görmek düşmanın toplanmasına, su baskınına ya da bir hastalığın baş göstermesine, bisikletlerin üstünde sürücüleri varsa o su baskınından fayda ve iyilik görü­leceğine işarettir. Bisiklet eşe delalet eder. Küçük bisiklet (çocuk bisikleti) görmek çocuk sahibi olmaya, malın artmasına ya da murada ermeye işarettir.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Bisiklet Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada bisiklet görmenin psikanalizi: Rüyada bisiklete bindiğini görmek, kişisel hedeflere ula­şabilmek için kimseden destek aramaksızın, kendi çabalarımıza yaslanmamız gerektiğini ifade eder. Rüyada bisiklete binmek, özgürlük arayışı ve isteği anlamına gelir. Bisiklet yarışı, içinde bulunduğunuz şart­larda farkında olarak ya da olmayarak bir rekabet ortamı yaşan­dığını gösterir. Bisiklet tamircisi, tek başınıza hareket etme ve karar alma mekanizmalarınızda ortaya çı­kan geçici kesintilerin, çözüm elemanı işlevini üstlenir.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın