Rüyada Beyaz Görmek, Beyaz Giymek, Beyaz Köpek Görmek

Düşlerde görülen beyaz evlilik mi, ölüm mü yoksa bol para mı? Rüyada beyaz görmek, beyaz giymek, beyaz köpek görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Beyaz Görmek

🙂 Rüyalarda beyaz rengi görmek sıkıntıların tez zamanda sona ereceğine işaret eder ancak rüyada görülen eşyayla birlikte yorumlanması anlamı­nı değiştirir. Beyaz görmek dertlerin uzak olacağı anlamına gelir. Rüyada beyaz görmek, çok yakın bir zamanda tatil yapacak fırsatlara sahip olacağınıza, yapacağınız bir seyahatten mutlu ve neşeli olarak döneceğinize, bir sürprizle karşılaşacağınıza, bundan sevinç duyacağınıza işarettir.

Rüyada Beyaz Giymek

🙂 Beyaz elbise rahata ve huzura kavuş­mak; beyaz başörtü, ani evlilik anlamına gelir. Rüyada beyaz giymek, ferahlığa delâ­let eder. Beyaz gelinlik giymiş bir kadın görmek; o kadının kıymeti, fazileti, değeri, isminin anlamı ve güzelliği nisbetinde nimet ve saltanata erişir. Rüyada elbise görmenin önemli anlamı için: BKZ.

Rüyada Beyaz Köpek Görmek

🙂 Beyaz köpek görmek; görenin kıymeti, fazileti, değeri, isminin anlamı ve güzelliği nispetinde nimet ve saltanata erişmesi anlamını taşır. Yükselişe ve raha­ta işarettir. Beyaz köpek, kısa zamanda bütün muratlarınıza erişeceğinize işaret eder. Rüyada köpek görmenin önemli anlamı için: BKZ.

Rüyada Beyaz Araba Görmek

😐 Beyaz araba, ani sıkıntıdır. Bir süre işlerinizin iyi gitmeyeceği anlamını taşır. Bir kimsenin rüyasında eski beyaz bir arabaya bindiğini görmesi yakınlarından birinin hastalığına delâlet eder

Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek

😐 Hastalık geçireceğinize veya etrafınızdakilerden bi­rinin hasta olacağına hüküm olunur. Bu durumun sizi fazlasıyla üzeceği anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

🙂 Rüyada beyaz kedi görmek kavuşmak demektir. Uzun süredir görmediğiniz ve özlediğiniz biri aniden karşınıza çıkabilir. Rüyalardaki beyaz renkli kedi: huy güzelliğine işarettir.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

🙂 Size zararı olmayacak, sadece midenizi bulandıracak ve yenebileceğiniz bir düşman demektir. Bu kişiye haddini bildirdikten sonra içinizin rahat edeceği anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Elbise Görmek

😐 Beyaz renk elbise giydiğini gören kimsenin işleri durgun olur. Bir süre sıkıntı çeker. Eski püskü veya yırtık beyaz elbise görmek, bu aralar maddi bakımdan sıkıntı çekeceğinize, hiç hesapta olmayan bir harcama yapmanızdan dolayı maddi durumunuzun sarsılacağına işarettir.

Rüyada Beyaz At Görmek

🙂 Rüyada beyaz at görmek evlenmek demektir. Hayırlı ve zengin bir kimseyle evleneceğiniz anlamına gelir. Beyaz at görmek, umumiyetle gayret güzel bir kimseyle dostluk kuracağınıza veya çocuklarınız delaletiyle mala ve mülke kavuşacağınıza yorumlanır.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada beyaz renkli bir şeyler görmek: Hayra yorumlanır. Yüzü­nün beyaz olması yakın zamanda bir rahatsızlık geçireceksiniz demektir.”

Nablusi: “Rüyada beyazlar giyinmek; Hemen sıkıntılardan kurtulup refaha kavuşacağınıza işaret eder, hem de rüyayı görenin veya çok yakın birinin sıhhatinin bozulacağına işaret eder.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada beyaz görmenin psikanalizi: Beyaz renkli objeler saflığı, masumiyeti ve iyimserliği sim­geler. Düşlerimizde beyaz at görmemiz, yaşama karşı iyimser bir yaklaşım geliş­tirdiğimizi ve ayrıca yeni fırsat ve olanaklarla karşılaşacağımızı gösterir. Bunun aksine bazen karamsar bir ruh haline, çeşitli endişelere ve bazen de olumsuz gelişmelere işaret eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın