Rüyada Beslemek, Kedi Beslemek, Köpek Beslemek

Düşlerde görülen beslemek yardım mı felaket mi? Rüyada beslemek, kedi beslemek, köpek beslemek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Beslemek

🙂 Rüyada birini beslediğini gören, yardımsever bir in­sandır. İhtiyacı olan herkesin yardımına koşar. Rüyada bir şey beslemek, bozuk olan işlerinizin düzeleceğine, dargın olduğunuz kimselerle barışacağınıza, bunların yardımı sayesinde işlerinizin düzeleceğine işarettir.

Rüyada Kedi Beslemek

🙂 Gönüllü olarak zor durumda olan birine hizmet etmektir. Dikkatle değerlendirilmesi gereken büyük bir fır­sata işaret eder. Rüyada kedi beslemek, iş güç sahibi olacağınıza, sıkıntısız günler geçireceğinize işarettir. Rüyada kedi görmenin önemli anlamı için: BKZ.

Rüyada Köpek Beslemek

🙂 Bir dostunuzun size yardım edeceği anlamına gelir. Bu kişiyle ilelebet dost olacağınıza delalet eder. Rüyada köpek beslemek, çok sevinçli olayların arifesinde bulunduğunuza işaret olarak yorumlanır. Rüyada köpek görmenin önemli anlamı için: BKZ.

Rüyada Yavru Kedi Beslemek

🙂 Rüyada yavru kedi beslendiğini gören, hiçbir koşul­da kendini yalnız hissetmez. Yanında her zaman kendisine yar­dım eden ve destek olan insanlar olur.

Rüyada Yılan Beslemek

😐 Rüyada yılan beslemek bir fenalıkla karşılaşacağınıza işaret eder. Düşmanlarınızın yakında olduğu anlamına gelir. Rüyada yılan beslediğinizi görmek, büyük bir kimsenin emri altında kalınacağına işaret sayılır. Rüyada yılan görmenin önemli anlamı için: BKZ.

Rüyada Güvercin Beslemek

🙂 Rüyada güvercin beslemek hayrınıza olacak bir iş fırsatının geleceğine delalettir. En zor zamanlarda yardım bulacağınıza delalet eder. Düşlerde güvercin beslemek, büyük bir zattan menfaat göreceğinize işaret eder.

🕋 Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Cafer-i Sadık: Hayvan beslediğinizi görmek: Elinize çok büyük bir para geçeceğine ve bu paranın sizin için son fırsat olduğuna ona göre davranma­nız gerektiğine işarettir.”

Kirmani: Sizi destekleyen insanlar saye­sinde hiçbir zaman zorluklarla karşılaşmayacağınız anlamına gelir. Rüyada evcil hayvan beslemek uzun zaman üzerinde çalıştığınız bir işin başarılı bir şekilde sonuçlanacağına işarettir.”

👁‍🗨 Psikolojideki Anlamı

Rüyada beslediğini görmenin psikanalizi: Rüyada birini ya da bir şeyi beslemek, yaşamda maddi ve manevi doyuma ulaşmayı ve mutluluğu ifade eder. Rüyada bir şey beslediğinizi görmek iç dünyanızdaki bazı güzel davranışların dışavurumudur.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın