Rüyada Ben Görmek

Düşlerde görülen ben nimet mi ceza mı? Rüyada ben görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Ben Görmek

🙂 Rüyalardaki ben parayı temsil eder. Görülen ben ne kadar büyük ya da fazlaysa, gelecek paranın miktarı da o kadar çok olur. Çok sa­yıda ben, zenginliğe işaret eder. Rüyada ben görmek, bugünlerde çok enteresan ve sevinçli olaylarla karşılaşarak kendinizi çok mutlu hissedeceğinize işaret sayılır. Rüyada yok olan bir ben görmek gelecek güzel habere işarettir.

😐 Ancak beni olan birini gör­mek iyi değildir. Bu rüya, sırtınızdan geçinmek isteyen insan­ların varlığına işaret eder. Aynı zamanda özel hayatınızı herkese anlatmamanız gerektiğine dair bir uyarıdır. Rüyada gördüğünüz ben aniden büyüyorsa kısa süreli derde sıkıntıya delildir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İmam Nablusi: “Görülen ben ne kadar büyük ya da fazlaysa, gelecek paranın miktarı da o kadar çok olur. Rüyada ben görmek sizi kıskananların ve kuyunuzu kazmaya çalışanların gittikçe çoğalmakta olduğuna işarettir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada ben görmenin psikanalizi: Düşünüzde yüzünüzde ya da bedeninizin herhangi bir yerin­de gördüğünüz ben, kişiliğinizle ilgili benzersiz ve size özgü bir niteliğin farkında olduğunuzu gösterir. Bu, sizin ayırt edici özel­liklerinizden biridir ve kendinizi tanımlamakta kullandığınız sıfat­ları çağrıştırır.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın