Rüyada Aile Görmek, Aile ile Kavga Etmek

Düşlerde görülen aile, ölüm mü, hastalık mı, müjdeli haber veya bol kazanç mı demek. Rüyada aile görmenin tüm yorumlarını aşağıda madde madde okuyabilirsiniz. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Aile Görmek

🙂 Rüyada aile görmek kalabalık bir yerde sizden söz edileceğine yo­rumlanır. Aileyle ilgili rüyalar görmek: Umumiyetle gerçek ha­yana olanlara veya olacak olanlara işarettir, mesut, sıhhatli ve ahenkli bir aile görmek: O rüyayı görenlerin ve onun sevdiklerinin mesut, sıhhatli ve ahenkli bir hayat yaşayacaklarına delâlet eder. Rüyada ailesini gören kimse zengin olur. Bazen bu rüya, sağlık ve sıhhat içinde yaşamaya, fakir kimseler için maddi yönden rahata ermeye de delalet eder. Rüyada ailesini gören kimse, hiç görüşemediği bir dostuyla görüşür veya kaybettiği şeyi bulur.
Bütün ailenizi bir arada gördüyseniz; sevinç ve mutluluk dolu günler yaşarsınız.
Aile fertlerini neşeli görmek: İyiye yorulur. Beklediğiniz haberle­rin olumlu olması işlerinizin de rayına oturması anlamına gelir.
Rüyada aile bireylerinizi görmek; iyi bir haber alacağınıza ve işlerinizde başarılı olacağınıza, onları kederli görmek; sizin de acılarla karşılaşacağınıza,
Ailenizden birisinin öldüğünü görmek; ailenizle aranızı açmaya çalışanların bu işte hiç bir zaman başarılı olamayacaklarına,
Ailenizden birinin gurbete çıktığını görmek; evinize bir çok misafir geleceğine işarettir.

😐 Rüyanızda kendinizi kalabalık aileniz içinde bulu­nur görmek, ayrılığa delâlettir. Hasretliğin başlayacağına, bir müddet yalnızlık çekeceğinize, sıcak aile muhitinizden bir ara ayrı kalacağınıza işarettir. Ailenizden uzak bir yerde yaşadığınızı gördüyseniz; üzülecek ve uzun bir sü­re sıkıntı çekeceksiniz. Aile fert­lerini üzgün görmek: Çok büyük acılar çekeceğinize işarettir. Rüyada kendinizi kalabalık bir alile topluluğu arasında gördüyseniz; Seyahat veya vazifeyle ailenizden ayrı kalacağınıza, ailenizden ayrı kalacağınızdan üzüleceğinize, sizden ayrı olan aile fertleriyle bir müddet görüşmeyeceğiniz anlamına gelir. Aileden birinin öldüğünü görmek, aileyi dağıt­mak isteyen birilerinin varlığına işarettir.

Rüyada Aile İle Kavga Etmek

😐 Rüyada aile ile kavga görmek kötü duruma düşmeye, çirkin sözlere ve tatsızlıkların, yanlış anlaşılmaların ve büyük kavgaların göstergesidir. Anne ve babayla kavga etmek manevi çöküntüye yorumlanır.

Rüyada Aile Bireylerini Görmek

🙂 Rüyasında aile bireyleriyle birlikte yaşadığını gören, yakınların­dan alacağı destekle güçlü bir konuma gelir. Aile bireylerinin nasıl bir yerde yaşadığı da bu yorumda önemlidir. Ailenizle güzel, canlı ve aydınlık bir yerde yaşıyorsanız, bir girişiminiz alacağınız güçlü bir destekle başarıyla sonuçlanacaktır. Aileden bireylerinden birini uzak bir yere uğurlamak, eve sevilen misafirlerin gelmesidir.

😐 Aile bireyleriyle kasvetli, karanlık bir yerde yaşıyorsanız, maddi sıkıntılar olacak ve çözülmesi için za­mana ihtiyaç duyulacaktır.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada aile görmenin psikanalizi: En temel güvenlik ve aidiyet duygusunun simgesi olan aile, rü­yada değişik yönlerde ve biçimlerde sık sık karşımıza çıkar; aile bireyleri de farklı roller üstlenir. Genel kavram olarak sıcaklık, sı­ğınma ve korunma ihtiyacımızı dile getiren aile rüyaları, bireyle­re ve durumlara bağlı olarak değişik anlamlar içerebilir. Rüyayı gören kişinin ailesiyle ve aile bireyleriyle olan ilişkileri ve onlara yönelik duyguları da, yorumları bambaşka niteliklere büründürebilir.

Anonim Rüya Yorumları

  • Kimi tabirciler de, aile görmek, zenginliğe, şeref ve makama delâlet eder demişlerdir.
  • Rüyada aile efradını görmek, saadete delalettir.
  • Ailedeki er­keklerden birinin askere gittiğini görmek, hayırlı çocuklarınızın olacağı anlamına gelir.
  • Eşlerden birinin evi terk ettiğini görmek­se, aile bağlarınızın çok güçlü olacağına delalettir.
  • Rüyada akraba görmek, yaşanacak bir sorun anla­mına gelir.
  • Kendini akrabalarıyla birlikte gören, bir topluluğun yaptığı tartışmaya katılır ve zor durumda kalır.

Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın