Rüyada Abi Görmek

Rüyalarda görülen abi; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada abi görmek, çok farklı şekillerde yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Abi Görmek

🙂 Rüyada ağabeyini gören kişi, hayatı boyunca mad­di bakımdan sıkıntı çekmez ve hiç kimsenin yardımına muh­taç olmadan yaşar. Rüyada ağabeyinizi görmeniz; uzağında bulunuyorsanız son günlerde karşılaştığınız zorluklar yö­nünden etrafınızdan yardım ve destek olanağına kavuşacağınıza, maddî sıkıntınızın kalmayacağına, günlerinizi samimi dostlar ara­sında geçireceğinize işarettir. Rüyada abi görmek; hayattaki zorluk ve güç­lüklerin üstesinden geleceğiniz anlamına gelir. Abi gör­mek; kendinize güvenmenize ve rahata kavuşmanıza işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine işaret eder. Ayrıca sakin bir hayat arzunuza da kavuşacağınıza delalet eder. Sevinçli ve tez habere işarettir. Aynı zamanda mesut günlerin yakın olduğuna işarettir. Tren ile bir seyahate çıkacağınıza, bu yolculuktan biraz canınız sıkkın olarak döneceğinize işarettir,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada abi görmenin psikanalizi: Bir erkeğin rüyalarında ağabey, deneyim ve otoriteyi, küçük erkek kardeşse, narinliği ve çocuksuluğu sim­geler. Bir kadının rüyasında küçük erkek kardeş, rekabet duygu­sunun anlatımı olurken, ağabey, dış dünyaya uyum sağlama yeteneğini ve yaşamdan tat almayı vurgular.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın