Rüyada Ağda Yapmak, Ağda Yaptırmak

Rüyalarda görülen ağda; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada ağda yaptığını görmek ve ağda yaptırmak farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Ağda Yapmak

🙂 Rüyada ağda yapmak, ağda yaptırmak sıkıntıların giderileceğine, ferahlığa, ruh sükununa erişileceğine işaret sayıl­maktadır. Ağda yaparken kendini görmekse tutkunun esiri olmak anlamına gelir. Rüyada vücuttaki tüyleri çıkarmak için ağda kullan­mayı görmek, ferahlığa işarettir. Rüyada ağda kullanıldığının görülmesi ve ağdanın kullanılan yerdeki kılları dökmesi; tüm korkuların birer birer yok olacağına ve mutluluk günlerinin geleceğine delalet eder.

😐 Ağda ele yapışıp kalırsa, bir so­runu çözmek için gösterilen gayret boşa gidecektir. Eğer ağda vücuttaki tüylere yapışıp kalırsa büyük bir sıkıntı yaşanacağı­na işarettir. Tüylerin tamamen çıkarılmadığını gör­mek sıkıntıların devam edeceğine işaret eder.

Rüyada Ağda Yaptırmak

🙂 Rüyada ağda yapmak ya da yaptırmak, sıkıntılardan çaba göstererek kurtulmaktır. İş hayatınızda başarı kazanıp, gelirinizin artacağına, kısa bir yolculuğa çıkıp, sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza işarettir.

😐 Ağda yapıldığı ve kılların düşürülmemesi halinde ruh bo­zukluğu içinde kalınacağına, bu geçici sıkıntılı günlerin bir müddet daha devam edeceğine inanılır. Yakın dostlarınız arasında münakaşaya katılıp, durumunuzun güçleşeceğine, söylediğiniz bir sözden dolayı zan altında kalacağınıza, zor günler yaşayacağınıza işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Cafer-i Sadık: “Alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine işaret eder. Ayrıca sakin bir hayat arzunuza da kavuşacağınıza delalet eder. Sevinçli ve tez habere işarettir. Aynı zamanda mesut günlerin yakın olduğuna işarettir. Tren ile bir seyahate çıkacağınıza, bu yolculuktan biraz canınız sıkkın olarak döneceğinize işarettir. İçinde bulunduğunuz zor durumdan hiç tanımadığınız birinin yardımıyla çıkacağınıza işarettir,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada ağda yaptığını görmenin psikanalizi: Rüyada ağda yaptığınızı görmeniz, bitirmek istediğiniz bir ilişkiye ya da canınızı sıkan insanlardan kurtulma isteğine dikkat çeker. Diğer yandan ağda gerektirecek kadar uzamış tüyler, sı­kıntı ve huzursuzluğun ifadesidir.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın