Rüyada Abla Görmek, Abla ile Kavga Etmek

Rüyalarda görülen abla; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada abla görmek, abla ile kavga etmek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Abla Görmek

🙂 Kısmete işarettir. Rüyasında ablasını gören evli bir ka­dınsa, çocuk sahibi olacaktır; evli bir erkekse, bol kazançlı bir döneme girecektir. Bekarlar için de mutlu bir evlilik anla­mına gelir. Bir yabancıyı abla gibi görmekse, çok sevilen biriyle özlem giderileceği anlamına gelir. Rüyada abla görmek, size yakın bir kadından iyi­lik göreceğinize, bu kadın tarafından korunacağınıza, eşiniz var­sa, ondan iyilik göreceğinize işarettir. Rüyada abla görmek: Pek yakında mesut bir evlenme yaparak hayatta tek kimseye bağlanacağınıza işarettir.

Rüyada abla gördüyseniz; size, çok yakın bir akrabanızdan sevgi, şefkat ve yakın bir ilgi göreceğiniz anlamına gelir. Rüyada abla görmek: Pek yakında mesut bir evlenme yaparak hayatta tek kimseye bağlanacağınıza işarettir. Rüyanızda abla gördüyseniz; Size, eşinizden veya kan bağıyla bağlı oluğunuz bir kadından iyilik göreceğiniz anlamına gelir. İşlerinizde ya da ileride yapacağınız işlerde zorlukla karşılaştığı­nızda itibarlı birisi tarafından kollanıp gözetileceğiniz anlamına gelir.

Abla görmek kısmete işarettir. Rüyasında ablasını gören evli bir ka­dınsa, çocuk sahibi olacaktır; evli bir erkekse, bol kazançlı bir döneme girecektir. Bekarlar için de mutlu bir evlilik anla­mına gelir. Birinin size abla demesi veya abla olmak, çok sevilen biriyle özlem giderileceği anlamına gelir. Rüyada bir kimsenin kendi ablasını görmesi, onun eğer bekar ise çok yakın zamanda evleneceği, evli ise mutlu bir haber alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Abla ile Kavga Etmek

🙂 Rüyada ablası ile kavga ettiğini gören; ablasından ya da ablası yerine koyduğu birinden çok büyük bir iyilik geleceğini gösterir. Alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine işaret eder. Ayrıca sakin bir hayat arzunuza da kavuşacağınıza delalet eder. Abla ile da­rılmak veya kavga etmek ise, ablanızdan veya ablanız yoksa ablanız yerine koyacağı­nız birinden size çok büyük bir iyilik geleceğini gösterir.

Rüyada Kardeş Görmek

🙂 Rüyada kardeşlerinizi görmeniz onlara karşı büyük bir sevgi beslediğinizin işaretidir. Rüyanızda, sahip olun ya da olmayın, bir kız kardeşinizin olduğunu görmek sorunlarınızı çözerken anlayış ve destek göreceğinizi ve amaçlarınıza ulaşmak için yardım alacağınızı gösterir. İsteklerinizi gerçekleştirirken çok işinize yarayacak öğütler alacağınıza da işarettir. Rüyanızda, sahip olun ya da olmayın, bir erkek kardeşinizin olduğunu görmek içinden çıkılması zor durumların üstesinden gelmenin bir yolunu bulmanız gerektiğini, bu durumun ailenizin yararına olacağını gösterir. Kardeşinizle anlaşmazlık yaşadığınızı görmek hayatınızın pek çok alanında anlaşmazlık yaşayacağınızın işaretidir; eğer kardeşinizle kavga ederseniz ve onu yaralarsanız uzun ayrılıklar yaşayacağınızın habercisidir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine işaret eder. Ayrıca sakin bir hayat arzunuza da kavuşacağınıza delalet eder. Sevinçli ve tez habere işarettir. Aynı zamanda mesut günlerin yakın olduğuna işarettir. Tren ile bir seyahate çıkacağınıza, bu yolculuktan biraz canınız sıkkın olarak döneceğinize işarettir,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada abla görmenin psikanalizi: Bir erkeğin rüyasında abla, yargılayan, ama ko­ruyucu bir figür olarak belirirken, bir kadının rüyasında yete­nek ve kapasiteyi simgeler. Küçük kız kardeş, bir erkeğin rüya­sında, kendisinin zayıf ve naif noktalarının temsilcisidir. Bir ka­dın içinse küçük kız kardeş, rekabet ve yarış anlamına gelir.

Anonim Rüya Yorumları

  • Bir baba, kız evladını görse ticarette başarılı olur.
  • Bir evde kız çocuğunun olması, o evde rızkın ve hayrın bol olduğu anlamına da gelir.
  • Rüyada abla görmek, size yakın bir kadından iyi­lik göreceğinize, bu kadın tarafından korunacağınıza, eşiniz var­sa, ondan iyilik göreceğinize işarettir.

Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

“Rüyada Abla Görmek, Abla ile Kavga Etmek” üzerine 2 yorum

  1. Sokak kapısının önündeyim..elimde anahtar var..arkadaślara geç oldu namaz kılmak için eve çıkıyorum diyorum…karşıdaki apartmanda misafir bi kadın camdan bakıyor..o evin anahtarıda bendeymiş..bu saatte oraya gidilmez diyorum..sokak kapısı demir kapı açıyorum..ordan eve çıkıyorum..evde ablalarımla kız kardeślerim var..büyük ablama sarılıyorum..yanında çekyatda annemi görüyorum..o da köyden gelmiş..3 tane bebek var ikisi uyuyor..biride yürüyor..o ara bi kedi geliyor..yürün çocuğa üstüne atlayarak oyun yapıyor..kardeşime diyorum çocuğu tırmalayacak kov kediyi..sonra eşimi görüyorum..yerde baygın gibi yatıyor..içimden diyorum evde misafir var..bizim karı uyuyor..sonra içimden ona bi acıma geliyor…
    Kedide çocuğu bırakıp kaçıyor..turuncu gibi bi rengi var..

    Yanıtla
    • Ahmet Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Mutlu bir arkadaş çevresi edinerek sosyal yaşantınızı güçlendireceğinize, sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine işarettir…

Yorum yapın