Rüyada Uyuşturucu Görmek, Uyuşturucu İçmek, Uyuşturucu Kullanmak

Düşlerde görülen uyuşturucu ölüm mü, felaket mi yoksa beklenen para veya müjdeli haber mi demek? Rüyada uyuşturucu görmek, uyuşturucu içmek, uyuşturucu kullanmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Uyuşturucu Görmek

😐 Bir tehlikeyle karşılaşma ihtimali­nize işaret eder. Rüyasında esrar, eroin vb. bir uyuşturucu madde kullandığını gören kimse, kendi hatası yüzünden ba­şına dert açar.

Rüyada Uyuşturucu İçmek

😐 Rüyada uyuşturucu içtiğini görmek, ölçüsüz davranışlar nedeniy­le güç bir durumda kalmak olarak yorumlanır. Başkasını içer­ken görmekse, yanlış arkadaş seçiminden dolayı zarar görü­lebileceği anlamına gelir

Rüyada Uyuşturucu Kullanmak

😐 : Rüyada uyuşturucu kullandığınızı görmek işlerinize gereken önemi gös­termediğinize ve sizi bekleyen işlerin yığılacağına işarettir. Uyuşturucu kullanan birini görmekse, arkadaş seçerken dikkatli olmanız gerektiğine dair bir uyarıdır. Çünkü yanlış insanlarla kuracağınız ilişkiler, ciddi zararlar görmeni­ze neden olabilir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Seyyid Süleyman: “Uyuşturucu kullandığını görmek sağlığın bozulmasına sıkıntı ve rahatsızlığa delalet eder. Rüyasında uyuşturucu gibi maddeler gören sıkıntı ve ihtiyaç içerisinde bulunan birinden yardım bek­ler.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada uyuşturucu görmenin psikanalizi: Rüyada zararlı maddeler görmek sağlıkla ilgili sorunlara işaret eder. Rahatlamak ve kafanızı dağıtmak istiyor olabilirsiniz fakat bunu yanlış şekillerde yapmamaya özen göstermelisiniz. Mahvınıza sebep olacak alışkanlıklardan uzak durmanız gerektiği konusunda içinizden gelen güçlü bir uyarıdır.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın