Rüyada Abanoz Ağacı Görmek

Genel olarak abanoz güç sahibi olmaya, üstünlüğe işaret eder. Görkemli ve rahat bir hayata adım atabilirsiniz. Aba­nozdan yapılma eşya görmek, kısa zamanda meydana gelecek olumlu gelişmelerdir. Böyle bir eşya satın aldığını gören, sıkıntı yaşatacak bir misafir ağırlayacaktır. Sattığını görense, bir insana karşı üstünlük kuracaktır. Abanoz ağacı görmekse, güçlü ve inatçı bir insanla tartışma yaşamak ya da mutsuz bir evliliğe adım atmak olarak yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojik anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Abanoz Ağacı Görmek

Rüyada abanoz ağacı görmek, zengin fakat, huysuz bir kadınla başınızdan nikâh geçeceğine veya inatçı, sevmediğiniz bir misafiri evinizde ağırlamak zorunda kalacağınıza, huysuz sert tabiatli bir kimse ile bir müddet düşüp kalkacağı­nıza yorumlanır.

Rüyada abanoz ağacı görmek sert huylu bir eş ile evlenmeye işarettir. Bu ağaçtan mobilya almak inatçı bir misafirle kıırşılaşmaya, satmak, misafirden kurtulmaya, yakmak veya tahrip ettiğini görmek bir komşu ile münakaşa veya kavga etmekle yorum­lanır. Kuvvet ve dirayete; diğer bir tabire göre de uzak bir yolculuğa işaret eder. Abanoz ağacı ayrıca, hoşa gitmeyen kişi ve olaylarla karşılanmakla da tabir edilir.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın