Rüyada Abı Hayat Suyu Görmek

Aşağıda rüyalarda abıhayat suyunu görmenin tüm anlamlarını okuyabilirsiniz. Efsaneye göre içildiğinde insanı ölümsüzleştirdi­ğine inanılan bu suyu rüyada görmek, dertlerden arınmaya ve huzura kavuşmaya işaret eder. Rüyasında bu sudan avuç avuç içtiğini gören, sağlıklı ve uzun bir ömre sahip olur. Başkasına avucundan ab’ı hayat, diğer adıyla bengisu içirtmekse insanla­ra şifa dağıtmak, yardım etmek anlamına gelir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojik anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Abı Hayat Suyu

Bu, ölümsüzlük vaat eden suyu rüyada görüp içmek, çok hayra yorumlanır. Hastalığınız varsa, şifâ bulacağınıza, yok ise ömrünüz bo­yunca önemli bir hastalık görmeyeceğinize hükmolunur. Rüyada âb-ı hayat içtiğinizi görmek; çok yakın zamanda mutluluğa kavuşacağınıza, rızık bakımından kısmetinizin artacağına, sağlık durumunuzun pekleşeceğine, o hafta içinde belirli bir şekilde göreceğiniz rüyaların hakikat olacağına ina­nılır. Ab-ı hayat içtiğini görmek, hasta için iyileş­meye; değilse, ömür boyu ölümcül bir hastalığa tutulmayaca­ğına işaret eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın