Rüyada Abide Görmek

Rüyalarda görülen abidenin ne demek olduğunu ve tüm yorumlarını aşağıda öğrenebilirsiniz… Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojik anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Resmi bir işinizin olumlu sonuçlanacağı anlamına geldiği gibi, ya bu işinizle ilgili ya da başka bir nedenden do­layı sık sık yolculuk yapacağınız anlamına da gelir. Kendini bir anıtın karşısında dururken gören, hayatında bir yol ayrımı­na gelecektir. Bu nedenle, yerinde bir karar verebilmek için, acele etmeden iyi düşünmesi gerekir. Anıta bakarken garip duygular hisseden, endişeli günler geçirecektir. Eğer anıt ken­disinde olumlu duygular uyandırıyorsa, önemli bir insandan yardım görecektir. Abide tanınmış birine aitse, büyük başarı­lara imza atılacağına işaret eder.

Rüyanızda abide gördünüz ise; Bir çocuk sahibi olacağınız anlamına geldiği gibi, devlet işleri ile ilgili olan işleri ile ilgili olan işlerinizin lehiniz sonuçlanacağı anlamına gelir. Rüyada abide görmek, çocuk sahibi olmaya, ayrıca devlet işlerinde yüksek bir makama erişeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada abide, anıt, heykel görmek;
a- Uzun sürecek yararlı bir gezi,
b- Hayırlı bir çocuk sahibi olunması,
c- Bir işin istenilen şekilde sonuçlanması,
d- Resmi bir işin iyi bir sonla çözümlenmesi,
e- Beklenmedik bir servete ulaşılması biçiminde yorumla­nır.

Rüyada Abide Görmek

Düşte âbideler görmek, evlât sahibi olacağınıza, neslinizin çoğalıp uzun zaman devam edeceğine, devlet kapısın­da işinizin kolaylıkla size yarar şekilde neticeleneceğine hükmolunur.. Rüyada tarihî kıymeti haiz âbideler görmek: Uzun sürecek bir seyahate çıkacağınıza veya hükümetteki bir işinizin ar­zunuza göre neticeleneceğine, veyahut hayırlı bir evlâdınız olacağı­na yorumlanır.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın