Rüyada Abluka Görmek

Rüyada abluka görmek hakkında tüm merak ettiklerinizin anlamını aşağıda öğrenebilirsiniz. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojik anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Bir yerin abluka altına alındığını gören, beklenme­dik ve telaş uyandıracak bir haber alır. Abluka altına alınan yer eviyse, sıkıntılı bir döneme girer. Başkalarıyla birlikte bir yeri abluka altına aldığını görmekse, arkadaş seçiminde dik­katli olunması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Abluka Görmek

Rüyada abluka yâni muhasara görmek, endişeli bir haber almaya delâlet eder. Kendi evinin düşmanları tarafından abluka edildiğini görmek, beklemediği bir yerden yardım ve para el­de etmeye işaret sayılır. Rüyada abluka (muhasara), hoşlanmayan bir ha­berle tabir olunur. Ayrıca evinin düşmanlar tarafından abluka­ya alındığını görmek, beklenmeyen bir yerden veya kişiden yar­dım ve para elde edileceğine delalet eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın