Rüyada Abone Görmek

Rüyada abone görmekle ilgili tüm rüyalarınızın anlamı hemen aşağıda… Rüyada abone görmek işinizden çok hobilerinize vakit ayırıyorsunuz. Bunda size gön­derilmiş bir ihtar vardır. İşlerinize özen göstermezseniz zorluklar sizi bekli­yor anlamına gelir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojik anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Bir şeye abone olduğunu gören, yeni başlangıçlara adım atar. Eski alışkanlıklarını geride bırakıp tek bir amaca yo­ğunlaşır. Abone olunan dergi, gazete vb.nin adı da önemlidir; yaşamınıza yön verecek olayların işaretini taşır. Rüyasında bir­ den fazla şeye abone olduğunu görense, hayatını zenginleşti­recek yeni uğraşlar edinir. Bu rüya bir başka yoruma göre, ka­fanızın karışık olduğuna delalettir.

Rüyada Abone Görmek

Kendinizi bir şeye abone edilmiş, abone eder görmek, işlerinizin bir düzen içinde oluşacağına sadık ve dost muhitler içinde zamanınızın geçeceğine inanılır. Rüyada herhangi bir yere abone olduğu­nuzu görmek; iş alanında ilerleme şansınızın kısıtlı olacağına, za­manınızı değerlendirme bakımından hiçbir katkı gayretinde buluna­mayacağınıza işarettir.

Psikolojik Anlamı

Bir gazete, dergi ya da süreli yayına abone olmak, gerçek yaşamda bilinçli bir tercihi ifade eder: Dünya görüşünü ve çizgi­sini kendinize yakın bulduğunuz yayın organını düzenli olarak edinerek hem pratik bir yöntem kullanır ve sürekli bayiye git­mekten kurtulursunuz, hem de kendinizi bir biçimde “belli bir sosyal grup” içinde tanımlamış olursunuz. Düşlerimizde, abone olma eyleminin bu görüntüsü, daha da net çizgileri ifade eder ve doğrudan doğruya “kimlik tanımı”yla ilişkili kabul edilir. Düşü­nüzde hangi gazete ya da dergiye abone olduğunuz ve bu yayına ilişkin “uyanık yaşam”daki düşüncelerinizin ne olduğu, ayrıntılı yorum için yardımcı olacaktır. Normalde hiç okumadığınız aşırı muhafazakar bir dergiye abone olmak, kişiliğinizde farkına varma­dığınız bu tür bir eğilimin varlığına işaret ediyor olabilir. (Ayrıca bakınız: Gazete)


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın