Rüyada Acemi Görmek

Rüyada acemi birini görmek başarısızlığa işaret eder. Rüyasında kendisini bir işte acemi olarak gören kişi, gönül veya iş hayatında başarısızlığa uğrayabilir. Aynı zamanda alınacak bir kararın sakıncalar do­ğuracağı anlamına da gelir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojik anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Acemi Görmek

Rüyada acemice bir harekette bulunmak veya ace­milik yaparak bir işi, bir meseleyi bozmak: Hayatta hiçbir zaman neticesi parlak bir iş yapmayacağınıza ve aşk hususunda şanslı ol­mayacağınızı gösterir. Yeni bir işe başlarken tecrübesiz olduğunu­zu görmeniz; iş hayatında kendinize güvenmeniz gerek­tiği anlamına gelir. Acemilik çekmeniz; yeni bir hayata yavaş yavaş alış­tığınız şeklinde de yorumlanır. Rüyada acemice bir harekette bulunulması, ferah günlerin arefesinde olunduğuna işaret sayılır.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın