Rüyada Zenci Görmek, Zenci Bebek Görmek

Düşlerde görülen zenci mutluluk mu felaket mi demek? Rüyada zenci görmek, zenci bebek görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Zenci Görmek

🙂 Genel olarak müjdeye ve göz aydınına yorulur. Özel­likle bir yerde zenciler görmek, bir durumdan sağlayabilece­ğiniz faydaya işarettir. . Rüyada zenciye bir şey vermek, hayır işlemek; zenciden bir şey almaksa, bir konudan kazanç sağ­lamak anlamına gelir.

😐 Rüyada zenci görmek; hayatınız boyunca çok çalışmak mecburiyeti karşılaşarak, genç yaşta çökeceğinize işarettir.

Rüyada Zenci Bebek Görmek

🙂 Rüyada zenci bebek görmek, insanlara sıkıntıları anında yardım eden salih bir kimseye işaret eder. Bu rüya, sıkıntılı bir durumdan kurtulmaya ve huzura ermeye delalet eder.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Seyyid Süleyman: “Rüyada birçok zenciyi bir arada görmek; Hayatınız boyunca geçiminizi kazanmak için çok çalışmanız gerekeceğine işaret eder.”

Cafer-i Sadık: “Evinize bir zenci uşak veya hizmetçi aldığınızı görmek, bekarsanız kısmetinizin çıkarak hemen evleneceğinize veya bir türlü neticelenmeyen işlerinizi büyük bir kolaylıkla halledeceğinize işarettir.”

Kirmani: “Bir zenciden caz şarkıları dinlediğinizi görmek, hayatınızı gayet neşeli ve her şeye boş veren bir eşle birleştirerek çok mutlu günler yaşayacağınıza delalet eder.”

İsmail El Eş’as: “Rüyada zenci görmek, genç bir erkek için, sıcak bir memlekete gideceğine, orta yaşlı bir erkek için, durumunda acele bir değişiklik olacağına, genç bir kadın için, sevinecek bir haber alacağına, yaşlılar için, kaçırılmayacak bir fırsat elde edeceklerine yorumlanır.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada zenci görmenin psikanalizi: Rüyada zenci görmek; bir haber ulaştırıcısı ile karşı karşıya olacağımıza işaret eder. Yeni duyacağınız bir haberle ummadığınız bir durum karşısında kalacağınıza delildir. İçten içe bu haberi beklediğiniz anlamına gelir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın