Rüyada Yunus Görmek, Yunus Balığı Sevmek

Düşlerde yunus görmek evlat mı bolluk mu demek? Rüyada yunus görmek, yunus balığı görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Yunus Görmek

🙂 Rüyada yunus görmek her zaman hayra alamettir. Bu rüyayı gören kimsenin bahtı açılır, işleri yoluna girer ve inan­cı sayesinde her konuda başarı sağlar.

Rüyada Yunus Balığı Sevmek

🙂 Rüyada yunus balığı sevmek zengin ve ünlü birisiyle yapılacak olan bir evliliğe işa­rettir. Rüyada yunus balığı sevmek, korkan kimse için eminliğe, fakir kimse için zenginliğe işaret eder.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada yunus balığı görmek, işin veya hanenin değiştirileceğine de işarettir.”

Nablusi: “Geniş ve bol rızka delalet eder.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada yunus görmenin psikanalizi: Şansa ihtiyaç duyduğunuz bir dönemde olabilirsiniz. Bilinçaltınızda çocuk ya da çocuklukla ilgili bazı durumlar olabilir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın