Rüyada Yoğurt Görmek, Yoğurt Yemek, Yoğurt Mayalamak

Düşlerde görülen yoğurt evlilik mi çocuk mu demek? Rüyada yoğurt görmek, yoğurt yemek, yoğurt mayalamak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Yoğurt Görmek

🙂 Hayırlı kısmet ve helal para ya da mal anlamına ge­lir. Para ve kazanç ile tabir olunur. Yağı alınmış, taze yoğurt, hayırlı rızka ve güzel ahlaka işaret eder.

😐 Ekşi yoğurt haram mal ile tabir edilir. Ancak ekşi yoğurt, ziyan olacak bir kısmete işaret eder. Ekşi yoğurt ise gam ve kedere işaret eder.

Rüyada Yoğurt Yemek

🙂 Rü­yasında yoğurt yediğini gören kimse, bol paraya kavuşur. Rüyada yoğurt yemek, çok para, çok kazanç ve uzun ömür ile yorumlanır. Rüyasında yoğurt yediğini gören kimse için bu rüya, bol rızık ve helal kazanç olarak yorumlanır.

Rüyada Yoğurt Mayalamak

🙂 Yo­ğurt mayaladığını görense, hiç çaba sarf etmeden bir kıs­mete konar. Yoğurt mayaladığını görmek, ko­laylıkla elde edilecek rızık ve sevinçli haberlere delalet eder.

Rüyada Yoğurt Almak

🙂 Yoğurt aldığını görmek, bir in­sana yapacağınız yardımı anlatır. Yoğurt aldığını görmek; rızık ve iyiliğe tabir olunur. Yoğurt almak hayırlı bir rüyadır.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Seyyid Süleyman: “Taze ve tatlı yoğurt görmek ve yemek hayırdır, ekşi yoğurt hüzün ve kedere delalet eder. Yanında yoğurt bulunduğunu, ancak yeme­diğini görmek iyidir. Bir rivayete göre ekşi yoğurt daha sonra iyileşecek hastalığa işarettir.”

Kirmani: “Taze ve tatlı yoğurt hayır, ekşi yoğurt üzüntüdür. Yanındaki yoğurdu yemediğini görmek, çok iyidir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada yoğurt görmenin psikanalizi: Fedakarlığın, vericiliğin ve basit ihtiyaçların simgesidir. Ayrıca yoğurt görmek psikolojik anlamda aydınlanmanın ve pozitif düşüncenin bir yansımasıdır.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın