Rüyada Badana Yapmak, Badana Yapıldığını Görmek, Badana Yaptırmak

Rüyalarda görülen badana; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada badana yaptığını görmek, badana yapıldığını görmek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Badana Yapmak

🙂 Rüyada badana yaptığını görmek, rüya sahibinin yeni bir ev almasına ve kısa sürede bütün borç­larını ödemesine işaret eder. Parlak ve kaliteli boyalarla badana yaptığını gören kimse; kolay ve istikbal vadeden bir işe sahip olur. Badana, iç temizliğine ve aydınlığa delalet eder. Renkli badana yaptığını görmek, sevince ve sıkıntıdan kurtul­maya işaret eder. Köklü değişiklikleri temsil eder. Bir yere ya da evine badana yapan, kendi çabasıyla hayatını değiştirir. Badanada kullanılan renkler de yorumda önemlidir. Örneğin koyu renkler, değişikliğin za­manla olacağına; açık renkler, hızlı bir değişime işarettir.

Rüyada Badana Yapıldığını Görmek

🙂 Rüyasında bir yere badana yapıldığını gören, hayatını her anlamda etkileyecek bir durumla karşı karşıya kalır. Eğer badana açık renk ise, kısa bir zaman sonra huzur­suzluğun geçeceğine işarettir.

😐 Rüyada kendi evinizi badana yapıldığını gö­rürseniz; evinize girip çıkan bir akrabanız yüzünden karınızla (ko­canızla) aranız açılarak aile içinde bir müddet huzursuzluk olacağı­na işarettir. İş ve his hayatınızda tutarsız davranışlarınız yüzünden başarısızlığa uğrayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Badana Yaptırmak

🙂 Rüyada badana yaptırmak; alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine işaret eder. Ayrıca sakin bir hayat arzunuza da kavuşacağınıza delalet eder.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani:Sıkıntılı bulunduğunuz durumunuzun süreceğine, bir müddet daha zorluklara göğüs germeniz gerekeceğine işarettir. Bütün arzu ve isteklerinizin olacağını gösterir. Çok yakın bir zamanda uzun bir yolculuğa çıkacağınıza, sıkıntılı bulunduğu durumdan bu yolculuk sonunda kurtulacağına, işlerinin düzeleceğine işarettir,” demiştir.Rüyada kendi evinizi badana olmuş bir halde gö­rürseniz; evinize girip çıkan bir akrabanız yüzünden karınızla (ko­canızla) aranız açılarak aile içinde bir müddet huzursuzluk olacağı­na fakat, eğer badana açık renk ise, kısa bir zaman sonra bu huzur­suzluğun geçeceğine işarettir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada badana görmenin psikanalizi: Düşlerimizde içinde bulunduğumuz mekanın atmosferiy­le ilgili en belirleyici simgelerden biri, duvarlardaki badanadır. Renk faktöründen bağımsız olarak, yeni badana edilmiş temiz du­varlar, olumlu duygusal süreçleri ifade ederken, badanası dökül­müş ve bakımsız duvarlar, incinmiş duyguları vurgular. Ancak, ba­dana faktörüyle ilgili net yorumları elde edebilmek için, duvarla­rın rengini belirlemek gerekmektedir. Dolayısıyla bu renk düşü­nüzde net olarak ortaya çıktıysa, bu kitaptaki “Düş Renkleri” bölümüne bakmanızı salık veririz.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın