Rüyada Yırtık Görmek, Yırtık Ayakkabı Görmek, Yırtık Çorap Görmek

Düşlerde görülen yırtık fakirlik fenalık mı demek? Rüyada Yırtık Görmek, yırtık ayakkabı görmek, yırtık çorap görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Yırtık Görmek

😐 Rüyada görülen yırtık, sıkıntı olarak yorum­lanır. Rüyada yırtık görmek; sizin veya yakınlarınızdan birinin hastalığına yorumlanır. Beklediğiniz bir haberin geç geleceğine veya hiç gelmeyeceğine de yorumlanır.

Rüyada Yırtık Ayakkabı Görmek

😐 Rüyada görülen yırtık ayakkabı fakirlik anlamına gelir. Başınıza gelecek sıkıntılara delalettir. Yapmak istemeyeceğiniz işlerle kafanızın kurcalanacağına işaret eder. Kısa süreli sıkıntı ve darlık anlamına da gelir.

Rüyada Yırtık Çorap Görmek

😐 Yırtık çorap sıkıntı demektir. Sorunlara işaret eder. İçinden çıkamayacağınız durumlara delalet eder. İstediğiniz bir işin gerçekleşmesi için biraz daha vakit olduğunu anlatır.

Rüyada Yırtık Para Görmek

😐 Yırtık para, parasal sıkıntılarla tabir olunur. Fakirlik anlamına gelir. Hane içinde vuku bulabilecek sorunlara işaret eder.

Rüyada Yırtık Pantolon Görmek

😐 Yırtık pantolon görmek uygunsuz durumlara tanıklık edeceğiniz anlamına gelir. Bazı çıkmazlara girebilirsiniz. Kendinize dikkat etmeniz gerektiğine dair bir uyarıdır.

Rüyada Yırtık Çorap Giymek

🙂 Sıkıntılarınızdan kurtulaca­ğınıza, arkadaşlarınızın arasında en iyi makamda sizin olacağınıza işarettir. Makam ve mevki sahibi olacağınız anlamına gelir.

Rüyada Yırtık Ayakkabı Giymek

😐 Rüyada yırtık ayakkabı giymek ruhsal anlamda sıkıntılar çekeceğinize işarettir. Sorunlarınızı gözünüzde büyüteceğinize işarettir.

Rüyada Yırtık Terlik Görmek

🙂 Yırtık terlik görmek, iyiye yorumlanır. Rüyada yır­tık terlik ferahlık ve sevinç şeklinde yorumlanır. Eğer terlik uzunlamasına yırtılmışsa, yakın zamanda zuhur edecek ferahlık şeklinde tabir edilir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Yırtık tamir etmek; hatalarınızı affet­tirmek lüzumunu duyacağınıza, kalbini kırdığınız bir kimsenin gön­lünü alacağınıza işarettir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada yırtık görmenin psikanalizi: Düşümüzde gördüğümüz yırtık giysiler, maddi bir zarardan ya da yoksulluktan çok, duygusal yıpranmaları ve in­cinmeleri simgeler. Benzeri biçimde herhangi bir kumaşı yırtmak da, yakınımızdaki binlerini söz ve davranışlarımızla üzmüş, incit­miş olabileceğimizi gösterir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın