Rüyada Yıl Görmek

Düşlerde görülen yıl ecel mi düğün mü demek? Rüyada yıl görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Yıl Görmek

🙂 : Rüyada geleceğe ait bir yılın tarihini işitmek ya da gör­mek, kesinlikle dikkate alınıp bir yere not edilmelidir. Çünkü bu tarih geleceğinizle ilgili önemli bir olaya işaret ediyor ola­bilir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Nablusi: “Rüyada görülen yıl geçmişe ait ise, geçmişte kalan ancak beklenme­dik bir şekilde gündeme gelecek bir konuya delalettir. Öte yandan tarihi oluşturan rakamların da anlamlarına bakıp bir­likte yorum yapılmalıdır.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada yıl görmenin psikanalizi: Geçmişi yahut geleceği kafanıza fazla taktığınızı gösterir. Kendinize zaman tanıyıp anda kalmaya çalışmalısınız.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın