Rüyada Yazma Görmek, Beyaz Yazma Görmek, Oyalı Yazma Görmek

Düşlerde görülen yazma ev mi aile mi demek? Rüyada yazma görmek, rüyada beyaz yazma görmek, oyalı yazma görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Yazma Görmek

🙂 Kısmete, evliliğe ve hayırlı bir yola işarettir. Özellik­le bekar bir bayanın rüyasında başına yazma takması, ani bir kararla evleneceğine yorulur. Rüyada yazma görmek, gam ve kederden kurtulmaya, sırları gizlemeye işaret eder. Rüyada yazma görmek aynı zamanda uzun zamandır beklediğiniz güzel ve müjdeli haber demek.

Rüyada Beyaz Yazma Görmek

🙂 Rüyada beyaz yazma görmek, bilim sahibi bir kimse ile veya elçi gibi siyasi bir diplomatla tanışacağınıza işaret eder. Beyaz yazma iyilik demektir.

Rüyada Oyalı Yazma Görmek

🙂 Rüyada oyalı yazma görmek, ahlak-ı hamide sahibi bir hanıma da delalet eder. Hanımızla mutlu olacağınıza işaret eder. Ailenizin huzurlu olacağına delalet eder.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Seyyid Süleyman: “Rüyada yazma görüp taktığınızı bilmeniz, geçeceğiniz önemli bir işten size hayır gelmeyeceğine delâlet eder.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada yazma görmenin psikanalizi: Geleneklere önem verdiğinizi gösterir. Eskileri andığınıza işaret eder. Mutlu ve sevinçli bir haberi simgeler.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın