Rüyada Yatmak, Yatakta Yatmak, Sokakta Yatmak

Düşlerde görülen yatmak bol para haberi mi, hastalık mı demek? Rüyada yatmak, rüyada yatakta yatmak, sokakta yatmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Yatmak

🙂 Rüyasında ya­ttığını gören, bir yakınıyla yola çıkar. Bekar bir bayan rüyasında yattığını görürse, kısa sürede evlenir. Sıkıntıların giderileceğine işarettir. Rüyada yatmak uzun zamandır beklediğiniz müjdeli bir haberin yakın zamanda gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada Yatakta Yatmak

🙂 Bir yatakta yatmış olduğunu gören dini görevlerini ihmal etmesine karşın dünyasına sahip çıkar. Bir rivayete göre korkularına karşı güvende olur. Rüyada yatakta yatmak sabırla beklediğiniz bir işin sonunda kazançlı çıkacağınıza işarettir.

Rüyada Sokakta Yatmak

🙂 Rüyasında sokakta yattığını gören, bulunduğu şehri ya da ülkeyi değiştirir. Özellikle bir odayı kaplayacak kadar büyük ve güzel bir yatak ya da karyola görmek, dünyayı dolaşacağını­zı anlatır.

Rüyada Yer Yatağında Yatmak

🙂 Rüyasında yer yatağında yattığını gören nimetlere kavuşur. Özellikle bir odayı kaplayacak kadar büyük ve güzel bir yer yatağı görmek dünyayı gezeceğinizi anlatır.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Seyyid Süleyman: “Yattığını görmek, şeref ve makam sahibi olmak, düşmanı kahretmektir.

Kirmani: “Bir yatağın üzerinde oturduğunu veya uyuduğunu gör­mek, korkulardan emin olmak şeklinde tabir edilir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada yattığını görmenin psikanalizi: Bedenen ve ruhen yorulduğunuzu gösterir. İnsanların sizi yorduğuna işaret eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın