Rüyada Yarasa Görmek, Yarasa Isırması, Yarasa Öldürmek

Düşlerde yarasa görmek mutluluk mu felaket mi demek? Rüyada yarasa görmek, yarasa ısırması, yarasa öldürmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Yarasa Görmek

😐 Genel olarak tatsız bir habere, zorluklarla karşılaş­maya ve büyük sıkıntılara işarettir. Rüyada yarasa görmek; aile hayatınızda bir geçimsizlik baş göstereceğine veya bugünlerde bütün işlerinizin ters gideceğine delildir. Rüyada yarasa görmek; muhitinizdeki kimselerle bir geçimsizlik mücadelesine gireceğinize yorumlanır.

Rüyada Yarasa Isırması

😐 Yarasa ısırması, delilleri açıklamakla tabir edilir. Yarasa ısırması bazen işsizlik ve tembellik şeklinde de yorumlanır. Bazen de yanlış ibadet eden birine delalet eder.

Rüyada Yarasa Öldürmek

🙂 Yarasa öldürmek bazı durumlarda feraha kavuşmaya işaret eder. Geçim sıkıntılarından kurtulmaya işaret eder. Rüyada yarasa öldürmek uzun süredir beklediğiniz güzel bir haberin yakında geleceğine işarettir.

😐 Rüyada yarasa öldürmek; gece hayatına olan düşkünlüğünüzün size faydalı, olmayacağını yakında başınızdan geçecek bir olayla anlayacağınıza işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İsmail El Eş’as: “Yarasa rüyası hem dindar ve alim, hem de yolunu kaybet­miş bir kimseyle tabir olunur. Bir yarasa bulduğunu gören yukarıdaki özel­liklere sahip bir kimseyle dost olur.

Seyyid Süleyman: “Rüyada görülen yarasa abid bir kimseye delalet eder. Bu rüya, işsizlikten kurtulmaya, korkunun gitmesine işarettir. Bazen de bu rüya, sihir yapan bir kadınla veya malın elden gitmesiyle de tabir olunur.”

Kirmani: “Bazen de yarasa görmek, hırsızlık gibi fena bir işten dolayı gizlenmeye ve haberleri dinlemeye işaret eder. Rüyada yarasa görmek, hamile kadınlar için hayırla yorumlanır. Yolculuğa çıkacak kimse için ise yarasa görmek iyi değildir.”

Nablusi: “Rüyada yarasa kuşu görmek, körlüğe, sapıklığa düşmeye işarettir. Zinadan bir çocuğu olacağına, çünkü yarasa çamurdan bir mahluktur. Yarasa öyle bir kuştur ki, insanın kanını emer. Yarasa, kötü işlerin gizlice işlenmesi sebebiyle, rüyasının yorumunda da o sıfatları ile yorumlanır.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada yarasa görmenin psikanalizi: Bir şeylerden korktuğunuzu gösterir. İçten içe bir şeylerden endişe ettiğinizi gösterir. İçinizi boşaltmanın, korkularınızı anlatmanın size iyi geleceğini gösterir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın