Rüyada Yardım Etmek, Yardım İstemek, Yardım Almak

Düşlerde görülen yardım nimet mi mutluluk mu demek? Rüyada yardım etmek, yardım istemek, yardım almak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Yardım Etmek

🙂 Yardım etmek ile ilgili rüyalar nasıl görülürse görülsün hay­ra yorulur. Rüyada birine yardım etmek insanlar tarafından sevilmeye işarettir. İşlerinizin yolunda gideceğine, mutlu bir hayatınız olacağına delalet eder.

Rüyada Yardım İstemek

🙂 Rüyada herhangi bir kimseden yardım istemeniz; herkes tarafından beğenilen ve sevilen bir kimse oldu­ğunuza işarettir. Bir nedenden ötürü birisinden yardım istediğinizi görmek, tüm dostlarınız ve yakınlarınız tarafından iyi huylarınızdan dolayı sevilece­ğinize işarettir.

Rüyada Yardım Almak

🙂 Rüyada yardım almak, hiç ummadığınız eski bir arkadaşınızla karşılaşıp onun desteği ile büyük bir sıkıntıdan kurtulma ihtimaliniz olması anlamına gelir.

😐 Rüyada bir kimseden yardım aldığınızı görmeniz; tersine bir hareketle karşılaşacağınız bilakis sizin, bir kimsenin yardımına koşmak zorunda kalacağınıza işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada bir kimseden yardım aldığınızı görmeniz; tersine bir hareketle karşılaşacağınız bilakis sizin, bir kimsenin yardımına koşmak zorunda kalacağınıza işarettir. Bu arada hiç ummadığınız eski bir arkadaşınızla karşılaşıp onun desteği ile büyük bir sıkıntıdan kurtulmanız ihtimali de vardır.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada yardım görmenin psikanalizi: Düşümüzde güç durumda olan birine yardım ettiğimizi görmek, çoğunlukla kendi içinde bulunduğumuz güçlüklere ve destek ihtiyacına işaret eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın