Rüyada Yaralanmak, Silahla Yaralanmak, Bıçakla Yaralanmak

Düşlerde görülen yaralanmak mutsuzluk mu ceza mı demek? Rüyada yaralanmak, silahla yaralanmak, bıçakla yaralanmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Yaralanmak

😐 Rüyada yaralanmak ; gönül işlerinde çok başarısız bir ortamda olacağınıza, işlerinizin bu anlamda rast gitmeyeceğine işarettir. Yaralanmak, hain düşmana, yarası iyi olmak, ya­kında talihin iyi olacağına, yarayı sarmak bir hain tarafından hizmet yapılacağına delâlet eder.

Rüyada Silahla Yaralanmak

🙂 Zengin ve varlıklı bir kişinin size büyük iyiliği dokunacağına işarettir. Beklemediğiniz bir yerden sizi yakından ilgilendiren bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada Bıçakla Yaralanmak

😐 Rüyada bıçakla yaralandığını görmek, bir keder ve kaygıya kapılacağına, yarasından kan aktığını görmek, kötü bir haber alarak çok korkacağına ve üzüleceğine işaret eder.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Seyyid Süleyman: “Yaralandığını rüyasında görmek değişik yorumlar içerir. Rüyada görülen göğüs ve kalp yarası, gençler için aşk ve sevda, yaşlılar için üzüntü ve keder olarak yorumlanır.

Psikolojideki Anlamı

Rüyada yaralandığını görmenin psikanalizi: Çevrenizdeki insanlardan aldığınız tepkilerin sizi üzmüş olabileceğini gösterir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın