Rüyada Yaralamak

Düşlerde yaralamak şiddet mi ceza mı demek? Rüyada yaralamak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Yaralamak

🙂 Daima iyilik yapmaya ya da yardım almaya yorulur. Rüyada yaraladığını görmek, çalışarak ele geçecek bir mal ile tabir olunur. Yaraladığı halde kan akmadığını gören kimse, faziletleri ortaya çıkan bir kimsedir.

😐 Rüyada bir kimseyi yaralamak, yaralanan kimseden erişecek kötülüğe işaret eder. Maddî yönden pek tatminkâr bir durumunuz olmayacağına yorumlanır.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Başkalarını yaraladığı, yahut yaraladığı için diyet ödendiğini gören kimse borçlarından kurtulur. Başkala­rını yaraladığını görmek, zarar görmeye ve düşman ka­zanmaya işaret eder.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada yaraladığını görmenin psikanalizi: Kafanıza taktıklarınızın sizi üzeceğini, yaraladığınız kişi ya da kişileri kafaya fazlasıyla taktığınızı gösterir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın