Rüyada Yabancı Görmek, Yabancı Para Görmek

Düşlerde görülen yabancı hayır mı, sıkıntı mı demek? Rüyada yabancı görmek, rüyada yabancı para görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Yabancı Görmek

🙂 Rüyada bir yabancı görmek, çok özlediğiniz ve sevdiğiniz bir yakınınızla karşılaşacağınıza delalettir. Yabancı ile görüş­mek ve arkadaşlık etmek, şimdiye kadar gitmediği bir yere se­yahat edeceğine ve ummadığı yerden faydalı bir haber alaca­ğına işarettir.

😐 Rüyada yabancı kimse görmek; heyecanlı, kor­kulu ve kritik anlar geçirmeye delâlet eder. Rüyada yabancı bir kimseyle tartışmak başınızdan geçen bir olaydan ötürü korkularınızın devam edeceğine işarettir.

Rüyada Yabancı Para Görmek

🙂 Rüyada yabancı para görmek karşınıza çıkacak büyük bir fırsata işaret eder. Elinize bir miktar para geçebilir ve rahatlama yaşayabilirsiniz. Umutlu olacağınız bir döneme gireceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Yabancı Ülkeye Gitmek

😐 Rüyada kendinizi yabancı bir yerde gör­mek; çok korkulu ve heyecanlı anlar geçireceğiniz şeklinde tabir edilir. Rüyada yabancı bir ülkeyi ziyaret ettiğini görmek, sonradan pişman olacağınız bazı yersiz hareketlerde bulunarak etrafınızdakileri çok üzeceğinizi gösterir.

Rüyada Yabancı Dil Konuşmak

😐 Zihninizin çok meşgul olacağına işaret eder. Bazı sıkıntılarla karşılaşacağınıza, içinizin bunalacağına delalet eder. Sebepsiz yere çok düşüneceğinize işaret eder.

Rüyada Eve Yabancı Birinin Girmesi

🙂 Parasal gücü yüksek olan bir kişiden yar­dım göreceğinize işarettir. Arkası gelecek bol bir kazanca işarettir. Kendi halinizde sessiz ve sakin bir yaşam süreceğinize işarettir.

Rüyada Yabancı Biriyle İlişkiye Girmek

🙂 Rüyada yabancı biriyle ilişkiye girmek, şimdiye kadar gitmediği bir yere seyahat edeceğine ve ummadığı yerde faydalı bir haber alacağına işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada yabancı kimse görmek; heyecanla korkulu ve kritik anlar geçiremeye delalet eder. Yabancı ile görüşmek ve arkadaşlık etmek, şimdiye kadar gitmediği bir yere seyahat edeceğine ve ummadığı yerde faydalı bir haber alacağına işarettir.”

İsmail El Eş’as: “Rüyada kendinizi yabancı odada görmek; çok korkulu ve heyecanlı anlar geçireceğiniz şeklinde tabir edilir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada yabancı görmenin psikanalizi: Tanımadığımız bir kişi, daha önce hiç görmediğimiz bir yabancı, düşlerimizde, çoğunlukla kişiliğimizin henüz fark etme­diğimiz bir yanını ve niteliğini simgeler. Bu yabancıyla konuşmak, kendimizi anlama ve tanıma çabamızı ifade eder. İletişimin ve kendini ifade etmenin en güçlü aracı olan dil, rüyalarda bu gücünü vurgulamak ve dikkat çekmek için, bazen yabancı bir dilde konuşma biçiminde çıkar karşımıza. Bu durum, yeni ya da varlığını henüz fark ettiğimiz duygularımızın ifadesi için, farklı yöntemler aramakta olduğumuzu gösterir.

Rü­yada yabancı bir dilde konuşmak, çoğu kez iç dünyamızın gelişti­ğini, dağarcığımızın büyüdüğünü ve yeni yaşam alanları bulduğu­muzu da gösterir. Eğer rüyayı gören kişi bir süredir yoğun ya­bancı dil kurslarına devam ediyorsa, bu rüya zihin meşguliyeti ve yorgunlukla ilgilidir ve dikkate alınmamalıdır. Rüyada kendimizi yabancı bir ül­ke ya da yabancı bir kentte görüyorsak, kendi sahip olduklarımız­dan farklı değer yargılarıyla ve yaklaşımlarla yüz yüze geldiğimiz ve tedirginlik duyduğumuz anlamına gelir. Ayrıca yabancı bir ülke ya da kent, yeni fırsat ve olanakları da simgeler.

Anonim Rüya Yorumları

 • Yabancı biri ile tanıştığınızı görmek: Hiç bilmediği­niz bir yere geziye gideceğinize ya da beklemediğiniz bir yerden sizi de do­laylı olarak ilgilendiren bir haber alacağınıza işarettir.
 • Yabancıyla yolcu­luk etiğinizi görmek: İçinizi ölük korkusu saracağına işarettir.
 • Yabancıyı evinize konuk ettiğinizi görmek: Parasal gücü yüksek olan bir kişiden yar­dım göreceğinize işarettir.
 • Yabancıyla yemek yediğinizi görmek: Arkası gelecek bol bir kazanca işarettir.
 • Bir yabancı ile evlendiğinizi görmek: Kendi halinizde sessiz ve sakin bir yaşam süreceğinize işarettir.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada Yabancı Görmek, Yabancı Para Görmek” üzerine 6 yorum

 1. Merhaba hocam rüyamda dünyaca ünlü bir yabancı çift gördüm. Normalde evli bir çift olmalarına rağmen rüyamda tekrar evleniyor gibi gelinlik ve damatlık giydiklerini gördüm. Kadın olan kişiyle ingilizce konuştuğumu gördüm. Bizim evimizdeydiler. Yorumlarsanız sevinirim.

  Yanıtla
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Mutlu bir geleceğe sahip olmaya, gerçek hayatınızda sevindirici bir olay yaşayacağınıza, farklı ve değişik haberler alınacağına işarettir…

 2. Hocam rüyada Euro parası 2 adet 5Euro 2adet 10 Euroluk pangonot para. Ateş kulune dusmu bir tanesi yandı kuraramadim 40 toplam olan parayı kurtardim yada 3adet10euro 2adet 5euroyu bir tanesi ucunda tutuşmuştur sondurdum az birsey ucundan makasla keserim diyorum bu geçer diyordum kendi kendime para benim deyilmis gerçekte hayırdır inşallah

  Yanıtla
  • Kamil Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Çevrenizdeki açlığı giderecek kişiye olaya veya durumlara, uzun ömürlü olunacağına, çok fazla mutlu ve huzurlu olmaya işarettir…

 3. Merhaba rüyamda bilmediğim bir ülkedeydim, hava güneşli güzel etrafımda insanlar neşeliydi ama sokaklardaki yollar toprak yoldu. Sokakta dolaşıp etrafı ve insanları seyrederken genç ve güzel bir kadın ile denk gelip konuştum. Kadın güleryüzlüydü ama kadın yabancı uyruklu ve başı kapalıydı. Başörtüsü siyah renkti. Anlamı nedir acaba ?

  Yanıtla
  • Hamdullah Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : İşlerinizde başarı sonucu zengin olacağınıza, dertlerinizden ve sıkıntılarınızda en kısa zamanda tamamen kurtulacağınıza işarettir…

Yorum yapın